A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 113а Fine Arts and Design > Plan 2018"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | М | О | П | С
Number of items at this level: 9.

В

Вергунов, С.В. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «ВІМ-ТЕХНОЛОГІЇ» (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 191- Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Вергунов , Сергей Витальевич (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «КОМП’ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ІНТЕР’ЄРНИХ ТА ЕКСТЕР’ЄРНИХ ПРОСТОРІВ» (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 191– Архітектура та містобудування, 022 – Дизайн, 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація). [Teaching Resource] (Unpublished)

Вергунов , Сергей Витальевич (2017) МОНОГРАФІЯ «ПРОМЫШЛЕННЫЙ ДИЗАЙН В УКРАИНЕ». Other. Изд-во "Феникс" Харьков. (Unpublished)

Г

Глебова , Татьяна (2018) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «РИСУНОК, ЖИВОПИС, СКУЛЬПТУРА» (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 191– Архітектура та містобудування, 022 – Дизайн, 023 – Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Матвєєва , Юлия Геннадиевна (2018) МОНОГРАФІЯ «ОРНАМЕНТАЛЬНА КОМПОЗИЦІЯ В ДЕКОРАТИВНОМУ МИСТЕЦТВІ». Other. Изд-во "Феникс" Харьков. (Unpublished)

О

Оленіна, Олена Юріївна (2017) Оленіна О.Ю.Навчальний посібник з дисципліни "Соціально-культурний менеджмент" «АРТ-МЕНЕДЖМЕНТ В СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНІЙ ДИНАМІЦІ» (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 191- Архітектура та містобудування). Вид-во "Фенікс" Харків. (Unpublished)

Оленіна, Олена Юріївна (2017) План видання кафедри 113Дизайну та образотворчого мистецтва. [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Підлісна, Ольга Викторовна (2017) Методичні рекомендації до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Світлокольоровий дизайн» (для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 191- Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Сторожук, Л.К. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до виконання практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ ДИЗАЙН» (для студентів для студентів денної та заочної форм навчання спеціальності 191- Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sat May 18 14:20:24 2024 EEST.