Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Объекты по теме "Наши документы > План издания учебно методической литературы > 107а Градостроительства > План 2018"

На уровень вверх
Экспорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Группировка по: Авторы | Тип объекта
Перейти к: В | Г | Д | Ж | К | М | С | У | Ш
Количество объектов на этом уровне: 31.

В

Вітченко, Д.М. и Пономарьов, В.В. (2017) Методичні рекомендації з науково-дослідної практики для студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Г

Гришина, В.С. и Трифонов, К.В. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Архітектурне моделювання» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Д

Древаль, І.В. (2017) Графічне моделювання містобудівних об’єктів : конспект лекцій для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль, І.В. (2017) Дендрологія та екологічні основи ландшафтного проектування : конспект лекцій для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль, І.В. (2017) Ландшафтна архітектура (спецкурс): конспект лекцій для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль, І.В. (2017) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни «Дендрологія та екологічні основи ландшафтного проектування» для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль, І.В. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Графічне моделювання містобудівних об’єктів» для студентів 5-6 курсів денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль, І.В. (2017) Методологія наукових досліджень : конспект лекцій для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль, І.В. и Вітченко, Д.М. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Формування та реконструкція містобудівних комплексів» для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль, І.В. и Удовиченко, О.С. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Сучасні теорія і практика реконструкції містобудівних об’єктів» для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль, І.В. и Шулик, В.В. (2017) Методичні рекомендації з переддипломної практики для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль , І.В. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Ландшафтна архітектура (спецкурс)» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Древаль , І.В. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Теорія містобудування» для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Ж

Жмурко, Ю.В. (2017) Архітектурна екологія : конспект лекцій для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Жмурко, Ю.В. (2017) Композиційне формування містобудівного простору : конспект лекцій для студентів 5-6 курсів денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Жмурко, Ю.В. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Архітектурна екологія» для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Жмурко, Ю.В. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Композиційне формування містобудівного простору» для студентів 5-6 курсів денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

К

Коптєва, Г.Л. (2017) Гуманітарні основи містобудівного проектування : конспект лекцій для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Коптєва, Г.Л. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Гуманітарні основи містобудівного проектування» для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Коптєва, Г.Л. (2017) План видання науково-методичної літератури кафедри містобудування (107) на 2018 р. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

М

Мартишова, Л.С. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Архітектурний моніторинг міського середовища» для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

С

Соловйова, О.С. (2017) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни «Містобудування (спецкурс)» для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Соловйова, О.С. (2017) Формування та інноваційний розвиток сучасних містобудівних об’єктів. – Частина 1 – Територіальне та регіональне планування: конспект лекцій для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Соловйова, О.С. и Коптєва, Г.Л. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та виконання самостійної роботи з дисципліни «Ландшафтно-рекреаційне проектування» для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Соловйова, О.С. и Удовиченко, О.С. (2017) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни «Формування та інноваційний розвиток сучасних містобудівних об’єктів» для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Соловйова, О.С. и Шубович, С.О. (2017) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи з дисципліни «Теорія гри в архітектурі» для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

У

Удовиченко, О.С. (2017) Формування та інноваційний розвиток сучасних містобудівних об’єктів. – Частина 2 – Методи оптимізації архітектурно-містобудівельних рішень: конспект лекцій для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Удовиченко , О.С. и Пономарьов, В.В. (2017) Методичні рекомендації з виробничої практики для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Ш

Шубович, С.О. и Соловйова, О.С. (2017) Теорія гри в архітектурі : конспект лекцій для студентів 6 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Шулик, В.В. (2017) Методичні рекомендації до виконання самостійної роботи та курсового проекту з навчальної дисципліни «Експериментальне проектування на основі результатів наукового дослідження» для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 191 – Архітектура та містобудування. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Шулик, В.В. (2018) Нариси про історію села (ретроспективні містобудівні дослідження). Монографія. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Этот список был создан Mon Mar 25 20:21:22 2019 EET.