A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 106 Architecture of Buildings and Structures > Plan 2018"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Д | К | Н | О | П | Ш
Number of items at this level: 38.

В

Велигоцкая, Ю.С. (2017) Конспект лекцій з курсу «Дизайн інтер’єрів та екстер’єрів» для студентів 3 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». [Teaching Resource] (Unpublished)

Велигоцкая, Ю.С. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять студентів з навчальної дисципліни «Дизайн інтер’єрів та екстер’єрів» для студентів 3 курсу освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Велигоцкая, Ю.С. (2017) Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Дизайн інтер’єрів та екстер’єрів» для студентів 3 курсу освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Дудка, О.М. (2017) Конспект лекцій з дисципліни «Інновації в проектуванні будівель і споруд» (для студентів 6 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Архітектура будівель і споруд»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О.М. (2017) Конспект лекцій з дисципліни «Сучасна архітектура громадських будівель і споруд» (для студентів 5 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Архітектура будівель і споруд»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О.М. (2017) Конспект лекцій з дисципліни «Типологія будівель і споруд» (для студентів 3 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», освітня програма «Архітектура», спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О.М. (2017) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни «Сучасна архітектура громадських будівель і споруд» (для студентів 5 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Архітектура будівель і споруд»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О.М. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни «Інновації в проектуванні будівель і споруд» (для студентів 6 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Архітектура будівель і споруд»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дудка, О.М. (2017) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни «Типологія будівель і споруд» (для студентів 3 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», освітня програма «Архітектура», спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Діденко, Ю. М. (2017) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри АБіСДАС на 2018 р. Диденко. (Unpublished)

К

Конопльова, О.В. (2018) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисціплини «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування» модуль 1 «Основи та методи архітектурного проектування» розроблені відповідно до освітньої програми підготовки бакалаврів «Архітектура» спеціальність 191 «Архітектура та містобудування». [Teaching Resource] (Unpublished)

Конопльова, О.В. and Велігоцька, Ю.С. (2018) Методичні рекомендації до практичних занять та самостійної роботи студентів з дисципліни: «Концептуальне архітектурне проектування» для студентів 5 курсу спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», освітня програма підготовки магістрів «Архітектура будівель і споруд»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2017) Конспект лекцій з курсу «Критика містобудування, архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища» (для студентів 5 курсу за освітньою програмою «Архітектура» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2017) Конспект лекцій з курсу «Науково-дослідна робота студентів» (для студентів 4 курсу за освітньою програмою «Архітектура» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2017) Конспект лекцій з курсу «Основи середовищного підходу» (для студентів 5 курсу за освітньою програмою «Архітектура» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Критика містобудування, архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища» (для студентів 5 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Науково-дослідна робота студентів» (для студентів 4 курсу освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Криворучко, Н.І. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Основи середовищного підходу» (для студентів 5 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. (2017) Конспект лекцій з курсу «Дизайн предметно-просторового середовища» (для студентів 6 курсу за освітньою програмою «Дизайн архітектурного середовища» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. (2017) Конспект лекцій з курсу «Екодизайн» (для студентів 5 курсу за освітньою програмою «Дизайн архітектурного середовища» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». [Teaching Resource] (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. (2017) Методичні рекомендації для виконання самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Дизайн предметно-просторового середовища» (для студентів 6 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. (2017) Методичні рекомендації для виконання самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Екодизайн» (для студентів 5 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Крижановська, Н.Я. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять студентів з навчальної дисципліни «Дизайн предметно-просторового середовища» (для студентів 6 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Новгородов, В.Є. (2017) Конспект лекцій з курсу «Реставрація об’єктів архітектури” (для студентів 5 курсу за освітньою програмою «Архітектура» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Новгородов, В.Є. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять студентів з навчальної дисципліни «Реставрація об’єктів архітектури» (для студентів 5 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Осиченко, Г.О. (2017) Конспект лекцій з курсу «Дизайн міських просторів» (для студентів 5 курсу за освітньою програмою «Архітектура будівель і споруд», «Містобудування», «Дизайн архітектурного середовища», спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г.О. and Діденко, Ю. М. (2017) МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ до організації самостійної роботи з навчальної дисципліни «Дизайн міських просторів» (для студентів 5 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Осиченко, Г.О. and Діденко, Ю. М. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять з навчальної дисципліни «Дизайн міських просторів» (для студентів 5 курсу освітнього рівня «магістр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Позднякова, Н.П. (2017) Конспект лекцій з курсу «Основи реконструкції в архітектурі» (для студентів 4 курсу за освітньою програмою «Архітектура» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Позднякова, Н.П. (2017) Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Основи реконструкції в архітектурі» (для студентів 4 курсу освітнього рівня «бакалавр» спеціальності 191 Архітектура та містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О.А. (2017) Конспект лекцій з курсу «Сучасні проблеми архітектури та містобудування» (для студентів 6 курсу за освітньою програмою «Архітектура будівель і споруд», «Містобудування», «Дизайн архітектурного середовища», спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О.А. (2017) Конспект лекцій з курсу «Сучасні тенденції формування безбар'єрної архітектури» (для студентів 3 курсу за освітньою програмою «Архітектура» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О.А. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять студентів з навчальної дисципліни з курсу «Сучасні проблеми архітектури та містобудування» (для студентів 6 курсу за освітньою програмою «Архітектура будівель і споруд», «Містобудування», «Дизайн архітектурного середовища», спеціальності 191 «Архітектура та містобудування». [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О.А. (2017) Методичні рекомендації для практичних занять студентів з навчальної дисципліни з курсу «Сучасні тенденції формування безбар'єрної архітектури» (для студентів 3 курсу за освітньою програмою «Архітектура» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О.А. (2017) Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Сучасні проблеми архітектури та містобудування» (для студентів 6 курсу за освітньою програмою «Архітектура будівель і споруд», «Містобудування», «Дизайн архітектурного середовища», спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Попова, О.А. (2017) Методичні рекомендації для самостійної роботи студентів з навчальної дисципліни «Сучасні тенденції формування безбар'єрної архітектури» (для студентів 3 курсу за освітньою програмою «Архітектура» та спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шкляр, С.П. (2017) Ергономіка в архітектурі: Конспект лекцій (для студентів 3 курсу денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» за освітньою програмою «Архітектура» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шкляр, С.П. (2017) Методичні рекомендації до організації самостійної роботи і проведення практичних занять з дисципліни «Ергономіка в архітектурі» (для студентів 3 курсу денної форми навчання освітнього рівня «бакалавр» за освітньою програмою «Архітектура» спеціальності 191 «Архітектура та містобудування»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sun Apr 14 21:17:36 2024 EEST.