Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Объекты по теме "Наши документы > План издания учебно методической литературы > 404 Физвоспитания и спорта > План 2017"

На уровень вверх
Экспорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Группировка по: Авторы | Тип объекта
Перейти к: Б | Г | К | С | Ч
Количество объектов на этом уровне: 10.

Б

Безкоровайний, Д.О. и Звягінцева , І.М. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» (спеціалізація армспорт) (для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Борисенко , Н.В. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» (Аеробіка як засіб різноманіття занять з фізичного виховання) ((для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Г

Горошко, Н.І. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчально-тренувального процесу з бадмінтону) (для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Горошко, Н.І. (2016) План видання кафедри фізичного виховання і спорту 2017 р. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

К

Кравчук, Є.В. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчально-тренувального процесу з баскетболу) (для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

С

Садовська, І.Ю. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчального процесу з ЛФК при переломах кисті) (для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Садовська, І.Ю. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчального процесу з ЛФК) (для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Смоляков, Д.О. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчально тренувального процесу з футболу)(для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Стеценко, Д.О. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчально-тренувального процесу з дзюдо) (для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Ч

Четчикова, О.І. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» (організація та проведення навчально тренувального процесу з аєробікі) (для всіх освітніх програм Університету) (для всіх освітніх програм Університету). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Этот список был создан Fri Mar 22 20:26:49 2019 EET.