A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 404 Fizvikhovannya and sport > Plan 2017"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Б | Г | К | С | Ч
Number of items at this level: 10.

Б

Безкоровайний, Д.О. and Звягінцева , І.М. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» (спеціалізація армспорт) (для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

Борисенко , Н.В. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» (Аеробіка як засіб різноманіття занять з фізичного виховання) ((для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Горошко, Н.І. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчально-тренувального процесу з бадмінтону) (для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

Горошко, Н.І. (2016) План видання кафедри фізичного виховання і спорту 2017 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кравчук, Є.В. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчально-тренувального процесу з баскетболу) (для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Садовська, І.Ю. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчального процесу з ЛФК при переломах кисті) (для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

Садовська, І.Ю. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчального процесу з ЛФК) (для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

Смоляков, Д.О. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчально тренувального процесу з футболу)(для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

Стеценко, Д.О. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» ( організація та проведення навчально-тренувального процесу з дзюдо) (для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Четчикова, О.І. (2016) Методичні вказівки та завдання до практичних занять з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» (організація та проведення навчально тренувального процесу з аєробікі) (для всіх освітніх програм Університету) (для всіх освітніх програм Університету). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Thu Sep 21 22:22:29 2023 EEST.