A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 202 Water supply, drainage and water treatment > Plan 2017"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Б | Д | К | Н | С | Ш
Number of items at this level: 33.

А

Айрапетян, Т.С. (2016) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи та самостійного вивчення дисципліни «Міські інженерні мережі» (для студентів 2-3 курсів денної та 5 курсу заочної форм навчання напрямів підготовки 6.060103 – Гідротехніка (Водні ресурси) (професійне спрямування «Раціональне використання і охорона водних ресурсів») та 6.060101 – Будівництво (професійне спрямування «Водопостачання та водовідведення»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Айрапетян, Т.С. (2016) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Зворотні і безстічні системи водопостачання промислових підприємств» (для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія (спеціалізація (освітня програма) «Раціональне використання і охорона водних ресурсів»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Айрапетян, Т.С. (2016) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Технологія очистки промислових стічних вод» (для студентів 4 курсу денної і 5 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 6.060103 – Гідротехніка (Водні ресурси) (фахове спрямування «Раціональне використання і охорона водних ресурсів»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Благодарна, Г.І. and Ковальова, О.О. (2016) Конспект лекцій з дисциплін «Водовідвідні мережі і споруди» (для студентів 3, 4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.060103 – Гідротехніка (водні ресурси)) / «Споруди та обладнання водовідведення (Модуль 1)» (для студентів 3, 4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом 6.060101 – Будівництво (професійне спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Булгакова, О.В. (2015) Конспект лекцій з дисципліни «Теплогазопостачання та вентиляція» для студентів 4 курсу денної та 4 курсу заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.060101 – Будівництво фахове спрямування – «Водопостачання та водовідведення» та за напрямом підготовки 6.060103 – Гідротехніка (Водні ресурси). [Teaching Resource] (Unpublished)

Булгакова, О.В. (2015) Методичні вказівки з дисципліни «Теплогазопостачання та вентиляція» для виконання РГР та самостійної роботи для студентів 3-4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.060103 – Гідротехніка (Водні ресурси). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бєляєва, В.М. and Сорокіна, К.Б. (2016) Методичні вказівки для виконання курсового проекту «Комплекс споруд з очистки природних вод» з дисциплін «Очисні споруди водопостачання», «Технологія очистки природних вод» (для студентів 2-4 курсів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації (освітні програми) «Водопостачання та водовідведення», «Гідротехніка (водні ресурси)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бєляєва, В.М. and Сорокіна, К.Б. (2016) Методичні вказівки для виконання курсового проекту з дисципліни «Споруди і обладнання водопостачання (Модуль 3)» (для студентів 2-4 курсів денної і заочної форм навчання напряму 6.060101 – Будівництво (проф. спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бєляєва, В.М. and Сорокіна, К.Б. (2016) Методичні вказівки для проведення практичних занять та самостійної роботи з дисциплін «Очисні споруди водопостачання», «Технологія очистки природних вод» (для студентів 2-4 курсів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації (освітні програми) «Водопостачання та водовідведення», «Гідротехніка (водні ресурси)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бєляєва, В.М. and Сорокіна, К.Б. (2016) Методичні вказівки для проведення практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Споруди і обладнання водопостачання (Модуль 3)» (для студентів 2-4 курсів денної і заочної форм навчання напряму 6.060101 – Будівництво (проф. спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Душкин, С.С. and Коваленко, А.Н. and Душкин, С.С. (2016) Эксплуатация городских канализационных сетей : учебное пособие. [Teaching Resource] (Unpublished)

Душкін, С.С. (2016) Конспект лекций по курсу «Водопроводные системы и сооружения» (для студентов 2 и 3 курсов дневной и заочной форм обучения направления подготовки 6.060103 – Гидротехника (водные ресурсы)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Душкін, С.С. and Душкін, С.С. (2015) Конспект лекцій з дисципліни «Ресурсозберігаючі технології при очищенні природних і стічних вод» (для студентів всіх форм навчання спеціальності 8.06010108 – Водопостачання і водовідведення). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Касімов, О.М. and Айрапетян, Т.С. (2016) Конспект лекцій з дисципліни «Зворотні і безстічні системи водопостачання промислових підприємств» (для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія (спеціалізація (освітня програма) «Раціональне використання і охорона водних ресурсів»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ковальова, О.О. (2016) Методичні вказівки до виконання курсової роботи «Водовідвідні мережі і споруди» (для студентів 3, 4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямами підготовки 6.060103 – Гідротехніка (водні ресурси) та 6.060101 – Будівництво (професійне спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ковальова, О.О. (2016) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної та самостійної роботи з дисциплін «Санітарно-гігієнічні основи спеціальності» (для студентів 3, 4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.060103 – Гідротехніка (водні ресурси)) та «Санітарно-гігієнічні основи водокористування» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія (спеціалізація (освітня програма) Гідротехніка (водні ресурси) та за напрямом підготовки 6.060103 – Гідротехніка (водні ресурси)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ковальова, О.О. (2016) Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисциплін «Водовідвідні мережі і споруди» (для студентів 3, 4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.060103 – Гідротехніка (водні ресурси)) / «Споруди та обладнання водовідведення (Модуль 1)» (для студентів 3, 4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом 6.060101 – Будівництво (професійне спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Нікулін, С.Ю. (2016) Конспект лекцій з дисципліни «Спецкурс з водопостачання та водовідведення підприємств» для студентів 5-6 курсів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія (спеціалізація (освітня програма) «Водопостачання та водовідведення» (8.06010108)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Нікулін, С.Ю. (2016) Методичні вказівки до проведення практичних занять, виконання лабораторних робіт, контрольної роботи та самостійної роботи з дисципліни «Спецкурс з водопостачання та водовідведення підприємств» для студентів 5-6 курсів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія (спеціалізація (освітня програма) «Водопостачання та водовідведення» (8.06010108)). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Сорокіна, К.Б. (2016) Конспект лекцій з дисциплін «Процеси та обладнання для обробки осадів», «Технологія переробки та утилізації осадів» (для студентів 5 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації (освітні програми) «Водопостачання та водовідведення», «Раціональне використання і охорона водних ресурсів»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорокіна, К.Б. (2016) Методичні вказівки для проведення практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Спецкурс з очистки природних вод» (для студентів 5 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації (освітні програми) «Водопостачання та водовідведення», «Раціональне використання і охорона водних ресурсів»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорокіна, К.Б. (2016) Методичні вказівки з виконання лабораторних робіт з дисциплін «Процеси та обладнання для обробки осадів», «Технологія переробки та утилізації осадів» (для студентів 5 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації (освітні програми) «Водопостачання та водовідведення», «Раціональне використання і охорона водних ресурсів»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорокіна, К.Б. (2016) Очисні споруди водопостачання. Конспект лекцій з дисциплін «Очисні споруди водопостачання», «Технологія очистки природних вод» (для студентів 2-4 курсів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія, спеціалізації (освітні програми) «Водопостачання та водовідведення», «Гідротехніка (водні ресурси)»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорокіна, К.Б. (2016) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри Водопостачання, водовідведення і очистки вод на 2017 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Сорокіна, К.Б. (2016) Технологія очистки природних вод. Конспект лекцій з дисциплін «Споруди і обладнання водопостачання (Модуль 3)», «Технологія очистки природних вод» (для студентів 2-4 курсів денної і заочної форм навчання напрямів 6.060101 – Будівництво (проф. спрямування «Водопостачання та водовідведення») та 6.060103 – Гідротехніка (водні ресурси)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шевченко, Т.О. (2016) Конспект лекцій з дисципліни «Гідравліка» (для студентів 1-2 курсів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 263 – Цивільна безпека освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шевченко, Т.О. (2016) Конспект лекцій з дисципліни «Спеціальні питання гідравліки систем водопостачання і водовідведення» (для студентів 3–4 курсів денної та заочної форм навчання напряму підготовки 6.060101 – Будівництво (фахове спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шевченко, Т.О. (2016) Методичні вказівки для практичних занять, виконання розрахунково-графічної роботи, лабораторних робіт та самостійної роботи з дисциплін «Гідравлічні та аеродинамічні машини» / «Насосні та повітродувні станції. Модуль 1. Гідравлічні та аеродинамічні машини» (для студентів 3–4 курсів денної та заочної форм навчання напрямів підготовки 6.060103 – Гідротехніка (Водні ресурси) (фахове спрямування «Раціональне використання і охорона водних ресурсів») і 6.060101 – Будівництво (фахове спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шевченко, Т.О. (2016) Методичні вказівки для практичних занять, виконання розрахунково-графічної роботи, лабораторних робіт та самостійної роботи з дисциплін «Технічна механіка рідини і газу» (для студентів 1–2 курсів денної та заочної форм навчання напрямів підготовки 6.060101 – Будівництво, 6.060103 – Гідротехніка (Водні ресурси), спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шевченко, Т.О. (2016) Методичні вказівки для практичних занять, виконання розрахунково-графічної роботи, лабораторних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Інженерна гідравліка» (для студентів 2–3 курсів денної та заочної форм навчання напрямів підготовки 6.060101 – Будівництво, 6.060103 – Гідротехніка (Водні ресурси)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шевченко, Т.О. (2016) Методичні вказівки для практичних занять, лабораторних робіт та самостійної роботи з дисципліни «Насосні та повітродувні станції» (для студентів 3–4 курсів денної та заочної форм навчання напрямів підготовки 6.060103 – Гідротехніка (Водні ресурси) (фахове спрямування «Раціональне використання і охорона водних ресурсів») і 6.060101 – Будівництво (фахове спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шевченко, Т.О. (2016) Методичні вказівки для практичних занять, лабораторних робіт, виконання розрахунково-графічного завдання та самостійної роботи з дисципліни «Спеціальні питання гідравліки систем водопостачання і водовідведення» (для студентів 3–4 курсів денної та заочної форм навчання напряму підготовки 6.060101 – Будівництво (фахове спрямування «Водопостачання та водовідведення»)). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шевченко, Т.О. (2016) Методичні вказівки для проведення практичних та лабораторних занять, виконання розрахунково-графічного завдання, самостійної роботи з дисципліни "Гідравліка" (для студентів 1-2 курсів денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» спеціальності 263 – Цивільна безпека освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», «спеціаліст» спеціальності 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue Apr 16 06:02:49 2024 EEST.