A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 201 Engineering ecology of cities > Plan 2017"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Б | Г | Д | З | К | П | С | Т | Х | Ч
Number of items at this level: 60.

А

Абашина, К.О. and Хандогіна, О.В. (2015) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «УПРАВЛІННЯ ТА ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ» (для студентів 5 курсу денної та 6 курсу заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст та магістр за спеціальностями 7.04010601 та 8.04010601 – Екологія та охорона навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

Абашина, К.О. and Хандогіна, О.В. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «УПРАВЛІННЯ ТА ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ» (для студентів 5 курсу денної та 6 курсу заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст та магістр за спеціальностями 7.04010601 та 8.04010601 – Екологія та охорона навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Бекетов, В.Є. and Ломакіна, О.С. (2015) В. Є. БЕКЕТОВ, О.С. ЛОМАКІНА КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «ІНЖЕНЕРНІ АСПЕКТИ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПОВІТРЯНОГО БАСЕЙНУ МІСТА» (для студентів 4 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, професійне спрямування – Екологічна безпека). [Teaching Resource] (Unpublished)

Бекетов, В.Є. and Ломакіна, О.С. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання практичних робіт, самостійної роботи та курсової роботи з навчальної дисципліни «ІНЖЕНЕРНІ АСПЕКТИ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ПОВІТРЯНОГО БАСЕЙНУ МІСТА» (для студентів 4 курсу денної формb навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр напряму підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування, професійне спрямування – Екологічна безпека). [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Герасименко, Я.О. (2016) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри Інженерної екології міст на 2017 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Дмитренко, Т.В. and Коваленко, Ю.Л. (2016) Ю.Л. КОВАЛЕНКО Т.В. ДМИТРЕНКО КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Прикладна механіка рідин і газів» (для студентів 3 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування"). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дрозд, О.М. (2017) ІНТЕГРОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ УРБОЛАНДШАФТІВ конспект лекцій (для студентів 5 курсу денної форми та 6 курсу заочної форми денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр за спеціальністю 101 – Екологія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дядін, Д.В. (2017) Д. В. ДЯДІН КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ЕКОЛОГІЇ В НАФТОГАЗОВІЙ ГАЛУЗІ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання за спеціальністю 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Дядін, Д.В. (2017) Д. В. ДЯДІН МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ І САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ЕКОЛОГІЇ В НАФТОГАЗОВІЙ ГАЛУЗІ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання за спеціальністю 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

З

Задорожний, К.М. (2016) КНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «БІОЛОГІЯ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки Б 183 Технології захисту навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

Задорожний, К.М. (2016) КНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА БІОТИ МІСТА» (для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки М 183 Технології захисту навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

Задорожний, К.М. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «ЗАГАЛЬНА БІОЛОГІЯ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки Б 101 Екологія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Задорожний, К.М. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «БІОХІМІЯ І МІКРОБІОЛОГІЯ» (для студентів 2 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Задорожний, К.М. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «МІКРОБІОЛОГІЯ» (для студентів 2 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.140101 Готельно-ресторанна справа). [Teaching Resource] (Unpublished)

Задорожний, К.М. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання лабораторних і практичних занять, розрахунково-графічних робіт та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ЗАГАЛЬНА БІОЛОГІЯ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки Б 101 Екологія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Задорожний, К.М. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА БІОТИ МІСТА» (для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки М 183 Технології захисту навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

Задорожний, К.М. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання практичних занять, розрахунково-графічних робіт та самостійної роботи з навчальної дисципліни «БІОХІМІЯ І МІКРОБІОЛОГІЯ» (для студентів 2 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Задорожный , К.М. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання лабораторних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни «БІОЛОГІЯ»(для студентів 1 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки Б 183 Технології захисту навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Катков, М.В. (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «Джерела екологічної небезпеки» (для студентів денної та заочної форм навчання за безпосередньо підготовкі освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища». [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «ЕКОЛОГІЧНА СТАНДАРТИЗАЦІЯ І СЕРТИФІКАЦІЯ» (для студентів денної та заочної форм навчання за безпосередньо) підготовкі освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища». [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «Екологічна безпека великих міст». (для студентів денної та заочної форм навчання за безпосередньо підготовкі освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища». [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «УПРАВЛІННЯ РОБОТАМИ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НС» (для студентів денної та заочної форм навчання за безпосередньо підготовкі освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища». [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2015) М. В. Катков КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «Екологія» (для студентів 1 і 2 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки: 6.050101 – Комп’ютерні науки; 6.030601 – «Менеджент» професійного спрямування «Логістика» ). [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни СТАНДАРТИЗАЦІЯ І СЕРТИФІКАЦІЯ У СФЕРІ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ (для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ВЕЛИКИХ МІСТ (для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ВЕЛИКИХ МІСТ (для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «Екологія» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки: 6.030601 – «Менеджент» професійного спрямування «Логістика»; 6.140103 – Туризм). [Teaching Resource] (Unpublished)

Катков, М.В. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни «Екологія» (для студентів 1 та 2 курсу денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки: 6.050101 – Комп’ютерні науки; 6.030601 – «Менеджент» професійного спрямування «Логістика»; 6.030601 –Менеджмент організацій і адміністування; 6.140103 – Туризм). [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, Ю.Л. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для самостійної роботи, практичних занять та до виконання розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни «МЕТЕОРОЛОГІЯ І КЛІМАТОЛОГІЯ» (для студентів 1 курсу денної та 1 і 3 курсів заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.040106 – Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, Ю.Л. (2015) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «МЕТЕОРОЛОГІЯ І КЛІМАТОЛОГІЯ» (для студентів 1 курсу денної та 1 і 3 курсів заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.040106 – Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, Ю.Л. (2015) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА РІДИН І ГАЗУ» (для студентів 2 курсу денної форм навчання за напрямом підготовки 6.040106 – Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Коваленко, Ю.Л. and Дмитренко , Т.В. (2016) Ю.Л. Коваленко Т.В. Дмитренко МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять, самостійної роботи та виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА РІДИН І ГАЗІВ» (для студентів 3 курсу заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Полвянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ПРАКТИЧНОЇ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Техноекологія» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, напряму підготовки 6.040106 «Екологія та охорона навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ПРАКТИЧНОЇ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Моделювання та прогнозування стану довкілля» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, напряму підготовки 6.040106 «Екологія та охорона навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ПРАКТИЧНОЇ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Стандартизація і сертифікація у сфері екологічної безпеки» (для студентів 6 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 8.04010603 – «Технології захисту навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО РОЗРАХУНКОВО- ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Моделювання та прогнозування стану довкілля» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, напряму підготовки 6.040106 «Екологія та охорона навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО РОЗРАХУНКОВО- ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Стандартизація і сертифікація у сфері екологічної безпеки» (для студентів 6 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 8.04010603 – «Технології захисту навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Техноекологія» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, напряму підготовки 6.040106 «Екологія та охорона навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «Стандартизація і сертифікація у сфері екологічної безпеки» (для студентів 6 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 8.04010603 – «Технології захисту навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «Техноекологія» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, напряму підготовки 6.040106 «Екологія та охорона навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ПРАКТИЧНОЇ ТА САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ «Страхування екологічних ризиків» (для студентів 5 курсу денної та 6 курсу заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня магістр, спеціальності 8.04010603 – «Технології захисту навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2016) А.П. Полив’янчук КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з навчальної дисципліни «Моделювання та прогнозування стану довкілля» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, напряму підготовки 6.040106 «Екологія та охорона навколишнього середовища»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поливянчук, А.П. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни ТЕХНОЕКОЛОГІЯ (для студентів 3 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - „Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є. Г. (2016) Є. Г. ПОНОМАРЕНКО Конспект лекцій з дисципліни «Екологічний менеджмент і аудит» (для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання спеціальності 101 - Екологія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є. Г. (2016) Є.Г. ПОНОМАРЕНКО МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання розрахунково–графічної роботи з дисципліни «ПРИКЛАДНА ГІДРОЕКОЛОГІЯ» (для студентів 3 куру денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є. Г. and Дмитренко, Т.В. (2016) Є.Г. ПОНОМАРЕНКО Т. В. ДМИТРЕНКО КОНСПЕКТ ЛЕКЦIЙ з дисципліни «ДОСЛIДЖЕННЯ В ГАЛУЗI ВИКОРИСТАННЯ I ОХОРОНИ ВОД» (для студентів 5 курсу денної та 6 курсу заочної форми навчання спеціальності 8.04010601 – Екологія та охорона навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є. Г. and Дмитренко, Т.В. (2016) Є.Г. ПОНОМАРЕНКО Т. В. ДМИТРЕНКО МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять, лабораторних робіт, самостійної роботи та виконання курсового проекту і контрольної роботи з дисципліни «ПРИКЛАДНА ГІДРОЕКОЛОГІЯ» (для студентів 3 і 4 курсів денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є. Г. and Дмитренко, Т.В. (2016) Є.Г. ПОНОМАРЕНКО Т. В. ДМИТРЕНКО МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять, самостійної роботи та виконання розрахунково-графічної і контрольної роботи з дисципліни «ДОСЛIДЖЕННЯ В ГАЛУЗI ВИКОРИСТАННЯ I ОХОРОНИ ВОД» (для студентів 5 курсу денної та 6 курсу заочної форми навчання спеціальності 8.04010601 – Екологія та охорона навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є. Г. and Ломакина, О.С. (2016) Є. Г. ПОНОМАРЕНКО О. С. Ломакіна МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Засоби та інструменти інженерно-екологічних розрахунків» (для студентів 2 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є. Г. and Ломакина, О.С. (2016) Є.Г. ПОНОМАРЕНКО О. С. Ломакіна Конспект лекцій з дисципліни «Засоби та інструменти інженерно-екологічних розрахунків» (для студентів 2 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є. Г. and Ломакіна, О.С. (2016) Є. Г. ПОНОМАРЕНКО О. С. Ломакіна МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Економіка природокористування» (для студентів 4 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є.Г. and Ломакіна, О.С. (2015) Є. Г. ПОНОМАРЕНКО, О.С. ЛОМАКІНА КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «ЗАСОБИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ІНЖЕНЕРНО-ЕКОЛОГІЧНИХ РОЗРАХУНКІВ» МОДУЛЬ 2 ІНЖЕНЕРНО-ЕКОЛОГІЧНІ РОЗРАХУНКИ (для студентів 2 курсу (3 семестр) денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є.Г. and Ломакіна, О.С. (2015) Є. Г. ПОНОМАРЕНКО, О.С. ЛОМАКІНА КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «ЗАСОБИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ІНЖЕНЕРНО-ЕКОЛОГІЧНИХ РОЗРАХУНКІВ» МОДУЛЬ 3 МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЙНИХ МАСИВІВ (для студентів 2 курсу (4 семестр) денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пономаренко, Є.Г. and Ломакіна, О.С. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних робіт, самостійної роботи та контрольної роботи з навчальної дисципліни «ЗАСОБИ ТА ІНСТРУМЕНТИ ІНЖЕНЕРНО-ЕКОЛОГІЧНИХ РОЗРАХУНКІВ» (МОДУЛЬ 3) (для студентів 2 курсу (4 семестр) денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр напряму підготовки 6.040106 - Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Стольберг, Ф.В. and Бабаєв, В.М. and Вергелес, Ю.І. and Виставна, Ю.Ю. and Дмитренко, Т.В. and Задорожний, К.М. and Хандогіна, О.В. and Герасименко, Я.О. (2016) Ф. В. Стольберг, В. М. Бабаєв, Ю. І. Вергелес, Ю. Ю. Виставна, Т. В. Дмитренко, К. М. Задорожний, О. В. Хандогіна, Я. О. Герасименко ФІТОТЕХНОЛОГІЇ «БІОПЛАТО»: Досвід впровадження в Україні (на прикладі Харківської області) Монографія. Project Report. ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. (Unpublished)

Т

Ткач, Л.І. (2015) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з курсу «УРБОЕКОЛОГІЯ ТА ФІТОМЕЛІОРАЦІЯ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.090103 - Лісове і садово-паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ткач, Л.І. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання практичних, лабораторних, самостійних робіт з навчальної дисципліни «УРБОЕКОЛОГІЯ ТА ФІТОМЕЛІОРАЦІЯ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.090103 - Лісове та садово-паркове господарство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Х

Хандогіна, О.В. and Абашина, К.О. (2015) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ТА ЗАВДАННЯ для виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «УПРАВЛІННЯ ТА ПОВОДЖЕННЯ З ВІДХОДАМИ» (для студентів 5 курсу денної та 6 курсу заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст та магістр за спеціальностями 7.04010601 та 8.04010601 – Екологія та охорона навколишнього середовища). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Чернікова, О.Ю. (2017) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ІНСТРУМЕНТИ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯМ» (для студентов денної та заочної форм навчання освітньо-квалїфїкацїйного рівня бакалавр, напряму підготовкі 6.040106-Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Чернікова, О.Ю. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до практичних занять, самостійної роботи та курсової роботи з навчальної дисципліни ІНСТРУМЕНТИ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯМ (для студентів 4 курсу денної та заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.040106 - „Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Dec 5 11:13:18 2022 EET.