A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 110 Land Administration and GIS > Plan 2017"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: В | Г | Д | Е | К | М | Н | О | П | Т | Ш
Number of items at this level: 51.

В

Величко, В.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Основи оцінки» (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання напряму 6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Величко, В.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Законодавче забезпечення кадастру нерухомості» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Величко, В.В. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Законодавче забезпечення кадастру нерухомості» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Величко, В.В. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Основи оцінки» (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання напряму 6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій) ми організації навчального процесу. [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Глушенкова, І.С. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Геодезія» (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання напряму 6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Глушенкова, І.С. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Основи геодезії» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 185 – нафтогазова інженерія та технології спеціалізації (освітня програма) «нафтогазова інженерія та технології». [Teaching Resource] (Unpublished)

Глушенкова, І.С. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Основи геодезії» (для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 185 – нафтогазова інженерія та технології спеціалізації (освітня програма) «нафтогазова інженерія та технології». [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Доля, К.В. (2016) Геоінформаційні системи на транспорті Навчальний посібник для студентів напряму підготовки «Транспортні технології». [Teaching Resource] (Unpublished)

Доля, К.В. (2016) Геоінформаційні системи на транспорті ПОСІБНИК ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ПРАКТИЧНИХ ТА САМОСТІЙНИХ ЗАНЯТЬ для студентів напряму підготовки «Транспортні технології». [Teaching Resource] (Unpublished)

Е

Евдокимов, А.А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Геоінформаційні технології в містобудуванні» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 191 – архітектура та містобудування спеціалізації (освітня програма) «архітектура». [Teaching Resource] (Unpublished)

Евдокимов, А.А. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «ГІС В УПРАВЛІННІ ІНЖЕНЕРНИМИ МЕРЕЖАМИ» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Геоінформаційні системи і технології»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Евдокимов, А.А. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Геоінформаційні технології в містобудуванні» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 191 – архітектура та містобудування спеціалізації (освітня програма) «архітектура». [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кобзан, С. М. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Моніторинг та охорона земель» для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 8.08010103 «Землеустрій та кадастр». [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Практичні питання оцінки об’єктів нерухомості» для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 8.08010104 «Оцінка землі та нерухомого майна». [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Експертна грошова оцінка земель» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання напряму 6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Техніко-економічне та екологічне обгрунтування кадастрових робіт» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДЛЯ ВИКОНАННЯ І ЗАХИСТУ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ на тему «Аналіз та практичне використання методів розрахунку вартості комерційної нерухомості в межах доходного підходу» ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ ОЦІНКИ ОБ'ЄКТІВ НЕРУХОМОСТІ(для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності 8.08010104 – «Оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Експертна грошова оцінка земель» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання напряму 6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій) ми організації навчального процесу. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Техніко-економічне та екологічне обгрунтування кадастрових робіт» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. and Мамонов, К.А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Економіка природокористування» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. and Мамонов, К.А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Стандартизація в сфері оцінки майна та майнових прав» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. and Мамонов, К.А. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Економіка природокористування» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кобзан , С.М. and Мамонов, К.А. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Стандартизація в сфері оцінки майна та майнових прав» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мамонов, К.А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Математичні методи і моделі в землеустрої» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Економіка землекористування та землевпорядкування» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Математичні методи і моделі в оцінці нерухомості» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Економіка землекористування та землевпорядкування» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Математичні методи і моделі в землеустрої» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ І МОДЕЛІ В ОЦІНЦІ НЕРУХОМОСТІ» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. and Величко, В.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Аналіз ринку землі і нерухомого майна» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Мамонов, К.А. and Величко, В.В. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «АНАЛІЗ РИНКУ ЗЕМЛІ І НЕРУХОМОГО МАЙНА» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Метешкін, К.О. (2017) НАУЧНО-ИССЛЕДОВАТЕЛЬСКАЯ РАБОТА СТУДЕНТОВ УЧЕБНОЕ ПОСОБИЕ (для студентов специальности 193 - Геодезия и землеустройство специализации (образовательной программы) - Геоинформационные системы и технологии). [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Нестеренко , С.Г. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Кадастрові геоінформаціїні системи» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Геоінформаційні системи і технології»). [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Отечко, С.А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Картографія» (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання напряму 6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Пиркова, О.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, розрахунково-графічних та самостійних робіт з навчальної дисципліни «Економіка і управління нерухомістю» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пиркова, О.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, самостійних та розрахунково-графічних робіт з навчальної дисципліни «Геоінформаційні системи в землеустрої» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пиркова, О.В. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Геоінформаційні системи в землеустрої» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Землеустрій та кадастр»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Пиркова, О.В. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ «Економіка і управління нерухомістю» (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 193 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «оцінка землі та нерухомого майна»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поморцева, О. Є. (2016) ПРОГРАММИРОВАНИЕ ГЕОИНФОРМАЦИОННЫХ ЗАДАЧ УЧЕБНОЕ ПОСОБИЕ (для студентов 4 курса дневной и заочной формы обучения направления 6.080101 – Геодезия, картография и землеустройство). [Teaching Resource] (Unpublished)

Поморцева, О. Є. (2016) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри 110 Земельного адміністрування та геоінформаційних систем 2017 року. [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Творошенко, І.С. (2016) І. С. ТВОРОШЕНКО КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ЦИФРОВА ОБРОБКА ЗОБРАЖЕНЬ» (для студентів 4 курсу денної форми навчання напряму 6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Творошенко, І.С. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ В ЗАДАЧАХ МОНІТОРИНГУ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітньої програми) – Геоінформаційні системи і технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Творошенко, І.С. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «МУНІЦИПАЛЬНІ ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітньої програми) – Геоінформаційні системи і технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Творошенко, І.С. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних, розрахунково-графічної та самостійної робіт з дисципліни «ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітньої програми) – Геоінформаційні системи і технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Творошенко, І.С. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних, розрахунково-графічної та самостійної робіт з дисципліни «МУНІЦИПАЛЬНІ ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ» (для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності 193 – Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітньої програми) – Геоінформаційні системи і технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Шаульський, Д.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання курсового проекту з навчальної дисципліни «Вища геодезія» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання напряму 6.080101 – Геодезія, картографія та землеустрій). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шипулін, В.Д. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних робіт та курсового проекту з навчальної дисципліни «Геоінформаційний аналіз» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 0801 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Геодезія, картографія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шипулін, В.Д. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, самостійних та розрахунково-графічних робіт з навчальної дисципліни «Геоінформаційні Web-сервіси» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 0801 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Геодезія, картографія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шипулін, В.Д. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних, самостійних та розрахунково-графічних робіт з навчальної дисципліни «Геоінформаційні Web-технології» (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 0801 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Геодезія, картографія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шипулін, В.Д. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Геоінформаційні Web-сервіси» (для студентів 4 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 0801 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Геодезія, картографія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Шипулін, В.Д. (2016) ТЕКСТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Геоінформаційні Web-технології» (для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 0801 - Геодезія та землеустрій спеціалізації (освітня програма) «Геодезія, картографія та землеустрій»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Wed Jun 19 05:19:28 2024 EEST.