A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 109 Materials science and engineering of composite structures > Plan 2017"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: З | К | Н | Ш | Я
Number of items at this level: 10.

З

Золотова , Н.М. (2016) Конспект лекцій з дисципліни «Організація і технологія будівельних робіт» для студентів 4 курсу денної форми та 5 курсу заочної навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» напряму підготовки 6.060103 – Гідротехніка(водні ресурси). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кондращенко, О.В. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ та САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ З ДИСЦИПЛІНИ БУДІВЕЛЬНЕ МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО(для студентів 1 та 3курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр спеціальностіей192 – Будівництво та цивільна інженерія і 191 – Архітектура та містобудування). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кондращенко, О.В. (2016) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри Технологии будівельного виробництва и будівельних матеріалів на 2017 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кондращенко , О.В. and Якименко, О.В. and Морковская, Н.Г. and Помазан, М.Д. (2016) МАТЕРІАЛОЗНАВЧІ РІШЕННЯ ПРИ ЗВЕДЕННІ І РЕКОНСТРУКЦІЇ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД навч. посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Николаев, А.П. and Кондращенко, О.В. (2017) «В’яжучі властивості портландцементу. Контроль та аналіз». Documentation. ХНУГХ им. А.Н. Бекетова. (Unpublished)

Ш

Шаповал, С.В. (2017) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до самостійної та контрольної роботи, лабораторних робіт з дисципліни з дисципліни МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО(для студентів 2 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» напряму підготовки 6.060101 – Будівництво спеціальності 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Я

Якименко, О.В. (2016) ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ ТА РОБОТИ ПО ВЛАШТУВАННЮ ПАЛЬ. НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК Земляні роботи та роботи по влаштуванню паль. [Teaching Resource] (Unpublished)

Якименко, О.В. (2016) ТЕХНОЛОГІЯ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ(для студентів 3 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, напряму 6.060101 «Будівництво» спеціальностей «Міське будівництво і господарство», «Промислове та цивільне будівництво», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Водопостачання та водовідведення»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Якименко, О.В. and Золотова , Н.М. and Морковська, Н.Г. and Рапіна, Т.В. (2016) Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Технологія будівельного виробництва» за темою «Проектування сумісного виконання кам’яних і монтажних робіт» (для студентів 3 курсу денної і заочної форм навчання напряму 6.060101 – Будівництво, професійне спрямування «Промислове і цивільне будівництво», «Міське будівництво та господарство», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Водопостачання та водовідведення»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Якименко, О.В. and Морковська, Н.Г. and Золотова , Н.М. (2016) Методичні вказівки до виконання практичних завдань та самостійної роботи з дисципліни «Технологія будівельного виробництва» (для студентів 3 курсу денної і заочної форм навчання напряму 6.060101 – Будівництво, професійне спрямування «Промислове і цивільне будівництво», «Міське будівництво та господарство», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Водопостачання та водовідведення»). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Fri Apr 19 06:40:14 2024 EEST.