A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 102 Geotechnics, underground structures and hydraulic construction > Plan 2017"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Г | К | Л | Т
Number of items at this level: 14.

А

Александрович, В.А. (2016) Конспект лекцій по дисципліні «Підвалини, фундаменти, механіка ґрунтів» для студентів 3 курсу денної та 4 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 6.060101 – Будівництво. [Teaching Resource] (Unpublished)

Александрович, В.А. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання самостійної та практичної робіт студентів з дисципліни «Підвалини, фундаменти, механіка ґрунтів» для студентів 3 курсу денної та 4 курсу заочної форм навчання напряму підготовки 6.060101 – Будівництво. [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гаврилюк, О.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання лабораторних робіт з навчальної дисципліни «ОСНОВИ ГЕОЛОГІЇ» (для студентів денної та заочної форми навчання галузь знань 18 – Виробництво та технології спеціальність 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гаврилюк, О.В. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «ОСНОВИ ГЕОЛОГІЇ» (для студентів денної та заочної форми навчання галузь знань 18 – Виробництво та технології спеціальність 185 – Нафтогазова інженерія та технології). [Teaching Resource] (Unpublished)

Гаврилюк, О.В. (2017) МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ для выполнения лабораторных работ по дисциплине: «ОСНОВЫ ГЕОЛОГИИ» (для студентов всех форм обучения, специальности 185 – Нефтегазовая инженерия и технологии). [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кичаева, О.В. and Левенко , Г. М. (2016) МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ к выполнению РАЗДЕЛА «НАУЧНЫЕ ИССЛЕДОВАНИЯ» МАГИСТЕРСКОГО ПРОЕКТА (для студентов 5 курса дневной формы обучений специальности192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Кичаева, О.В. and Табачников, С.В. (2015) Методичні вказівки до виконання практичних робіт з дисципліни «Проектування у складаних інженерно-геологічних умовах» для студентів 6,6 курсів, усіх форм навчання, напряму підготовки «Будівництво». [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Левенко , Г. М. (2016) План видання навчально-методичної і накової літератури кафедри Механіки грунтів, фундаментів та інженрної геології на 2017 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Табачников, С.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни ОСНОВИ МЕХАНІКИ ҐРУНТІВ (для студентів 2 та 3 курсу денної та заочної форми навчання та слухачів другого вищого навчання за напрямом підготовки 6.060101 – Будівництво). [Teaching Resource] (Unpublished)

Табачников, С.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни ОСНОВИ МЕХАНІКИ ҐРУНТІВ (для студентів 2 та 3 курсу денної та заочної форми навчання та слухачів другого вищого навчання за напрямом підготовки 6.060101 – Будівництво). [Teaching Resource] (Unpublished)

Табачников, С.В. (2016) КОНСПЕКТ ЛЕКЦИЙ по курсу СТРОИТЕЛЬСТВО В СЛОЖНЫХ ИНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГИЧЕСКИХ УСЛОВИЯХ (для студентов 5 курса всех форм обучения, включая спецкурс, по специальности 192 – Строительство и гражданская инженерия). [Teaching Resource] (Unpublished)

Табачников, С.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни БУДІВНИЦТВО У СКЛАДНИХ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНИХ УМОВАХ (для студентів 5 курсу усіх форм навчання, у тому числі спецкурс, за спеціальністю 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

Табачников, С.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для виконання практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни МОДЕЛЮВАННЯ ГЕОТЕХНІЧНИХ СИТУАЦІЙ (для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання спеціальності 7.06010101, 8.06010101 «Промислове та цивільне будівництво»). [Teaching Resource] (Unpublished)

Табачников, С.В. (2016) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для розрахунково-графічного завдання з навчальної дисципліни БУДІВНИЦТВО У СКЛАДНИХ ІНЖЕНЕРНО-ГЕОЛОГІЧНИХ УМОВАХ (для студентів 5 курсу усіх форм навчання, у тому числі спецкурс, за спеціальністю 192 – Будівництво та цивільна інженерія). [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Mon Apr 15 20:00:14 2024 EEST.