Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Объекты по теме "Наши документы > План издания учебно методической литературы > 401 Систем электроснабжения и электропотребления городов > План 2012"

На уровень вверх
Экспорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Группировка по: Авторы | Тип объекта
Перейти к: Б | В | Д | К | М | Р | С | Х | Ш
Количество объектов на этом уровне: 24.

Б

Бородін, Д.В. (2012) Конспект лекцій з курсу «Комп’ютерні інформаційні технології в електроенергетиці» (для слухачів другої вищої освіти зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

В

Воропай, В.Г. (2012) Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Електропостачання міст та промислових підприємств» (для студентів 5 курсу денної та заочної форми навчання, а також слухачів другої вищої освіти зі спеціальності 7.05070103, 8.05070103 „Електротехнічні системи електроспоживання). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Д

Дьяков, Є.Д. (2011) ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНІ МАТЕРІАЛИ ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ Методичні вказівки до самостійного вивчення курсу "Електротехнічні матеріали"для студентів 2-3 курсів денної та заочної форм навчання напрямів підготовки 6.050701 – “Електротехніка та електротехнології” та 6.0500702 – “Електромеханіка”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

К

Калюжний, Д.М. (2011) План видання навчально-методичної літератури кафедри Електропостачання міст на 2012 навчальний рік. ХНАМГ. (Не опубликован)

Колбасін, О.І. (2010) Конспект лекцій з курсу «Застосування обчислювальної техніки в електроенергетиці» для слухачів другої вищої освіти зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Колбасін, О.І. (2010) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з курсу «Застосування обчислювальної техніки в електроенергетиці» для слухачів другої вищої освіти зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Колбасін, О.І. (2010) Методичні вказівки до самостійного вивчення курсу «Застосування обчислювальної техніки в електроенергетиці»для слухачів другої вищої освіти зі спеціальності 7.090603 „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Колбасін, О.І. и Абраменко, І.Г. (2010) Конспект лекцій з «Комп'ютерні інформаційні технології в енергетиці»для слухачів другої вищої освіти зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”для слухачів другої вищої освіти зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Колбасін, О.І. и Абраменко, І.Г. (2010) Методичні вказівки до курсової роботи з курсу «Комп'ютерні інформаційні технології в енергетиці»для студентів 5 курсів денної та заочної форм навчання зі спеціальності 7.090603, 8.090603 – „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Колбасін, О.І. и Абраменко, І.Г. (2010) Методичні вказівки до розрахунково-графічної роботи з курсу «Комп'ютерні інформаційні технології в енергетиці»для студентів 5 курсу заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 – “Електротехніка та електротехнології” (0906 – “Електротехніка”) зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Кравченко, Ю.П. (2011) Методичні вказівки до самостійного вивчення курсу «Споживачі електричної енергії» (для студентів 4 курсу денної, 5 курсу заочної форм навчання та слухачів другої вищої освітиза напрямом підготовки 6.050701 – "Електротехніка та електротехнології" (0906 - "Електротехніка") зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

М

Маляренко, В.А. и Темнохуд, І.О. (2010) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з курсу Енергетичні установки» для студентів 2 курсу денної, 3 курсу заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Р

Рой, В.Ф. (2010) Конспект лекцій з дисципліни «ОСНОВИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» для студентів 5 курсів денної та заочної форм навчання, а також слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 - “Електротехніка та електротехнології” зі спеціальності “Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Рой, В.Ф. (2010) Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу «Техніка високих напруг» (для слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 – "Електротехніка та електротехнології" зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Рой, В.Ф. (2010) Методичні вказівки до розрахунково-графічної роботи з курсу «Техніка високих напруг» (для слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 – "Електротехніка та електротехнології" зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Рой, В.Ф. (2010) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з курсу «Техніка високих напруг» (для слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 – "Електротехніка та електротехнології" зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Рой, В.Ф. и Абраменко, І.Г. (2010) Конспект лекцій з дисципліни «Планування і обробка результатів експеріменту» для студентів 5 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки 6.050701 - “Електротехніка та електротехнології” зі спеціальності “Електротехнічні системи елекстроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

С

Сендерович, Г.А. (2010) Конспект лекцій з Електричні системи та мережі» для студентів 3 курсу денної, 3,4 курсів заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 – “Електротехніка та електротехнології” зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Сендерович, Г.А. (2010) Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни Електричні системи та мережі» для студентів 3 курсу денної, 3,4 курсів заочної форми навчання та слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 – “Електротехніка та електротехнології” зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Х

Харченко, В.Ф. (2010) Методичні вказівки до самостійного вивчення курсу «Електропостачання міст та промислових підприємств» для студентів 4 курсу денної форми навчання напряму підготовки 6.030601 "Менеджмент" зі спеціалізації „Менеджмент організацій паливно-енергетичного комплексу”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Харченко, В.Ф. (2010) Методичні вказівки до самостійного вивчення курсу «Електропостачання міст та промислових підприємств» для студентів 5 курсу денної та заочної форм навчання, а також слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" (0906 - "Електротехніка") зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання». [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Ш

Швець, С.В. (2010) Методичні вказівки до виконання курсової роботи з курсів «Перехідні процеси в енергетичних системах» та «Перехідні процеси в електроенергетиці» для студентів 3 і 4 курсів денної та 4 курсу заочної форми навчання, а також для слухачів другої вищої освіти напряму підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" (0906 - "Електротехніка") зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Швець, С.В. (2010) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з курсу «Перехідні процеси в електроенергетиці»для студентів 3 курсу денної та 4 курсу заочної форм навчання навчання, а також слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" (0906 - "Електротехніка") зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Швець, С.В. (2010) Методичні вказівки до лабораторних робіт з курсу «Перехідні процеси в електроенергетиці» для студентів 3 курсу денної та 4 курсу заочної форм навчання, а також для слухачів другої вищої освіти за напрямом підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" (0906 - "Електротехніка") зі спеціальності „Електротехнічні системи електроспоживання”. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Этот список был создан Fri Mar 22 20:17:40 2019 EET.