Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Объекты по теме "Наши документы > План издания учебно методической литературы > 402 Светотехники и источников света > План 2011"

На уровень вверх
Экспорт в [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Группировка по: Авторы | Тип объекта
Перейти к: Б | В | Г | К | Л | Н | П | С
Количество объектов на этом уровне: 23.

Б

Бухарін, С.Л. (2010) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни „Світлотехнічні матеріали” (для студентів 2,3 курсів денної і заочної форм навчання напряму підготовки 6.050701 „Електротехніка та електротехнології” спеціальності „Світлотехніка і джерела світла”)/. [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Бухарін, С.Л. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Світлотехнічні матеріали» (для студентів 2,3 курсів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Бухарін, С.Л. (2011) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «За вибором студента» („Спеціальні джерела світла”) (для студентів 5 курсу денної форми навчання спеціальності „Світлотехніка і джерела світла”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

В

Васильєва, Ю.О. и Ляшенко, О.М. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Комп’ютерні інформаційні технології в світлотехніці» (для студентів 5 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційних рівнів магістр, спеціаліст за спеціальністю 8.090605, 7.090605 «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Васильєва, Ю.О. и Ляшенко, О.М. (2010) Методичні вказівки до практичних занять, виконання курсової роботи і самостійної роботи з дисципліни „ Електричні системи та мережі ” (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання напряму підготовки 6.050701 „Електротехніка та електротехнології” спеціальності „Світлотехніка і джерела світла”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Васильєва, Ю.О. и Ляшенко, О.М. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Освітлювальні електричні системи та мережі» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Васильєва, Ю.О. и Ляшенко, О.М. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Електричні системи та мережі» (для студентів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Г

Говоров, П.П. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Теорія автоматичного керування» (для студентів 3,4 курсів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Гуракова, Л.Д. (2010) Методичні вказівки практичних занять і виконання контрольних робіт з дисципліни „Джерела світла” (для студентів 3,4 курсів денної і заочної форм навчання напряму підготовки 6.050701 „Електротехніка та електротехнології” спеціальності „Світлотехніка і джерела світла”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Гуракова, Л.Д. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Джерела світла» (для студентів 3,4 курсів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

К

Карась, В.І. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Математичне моделювання в світлотехніці» (для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Карась, В.І. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Науково-дослідна робота студентів» (для студентів 4 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Карась, В.І. и Назаренко, Л.А. и Карась, І.В. (2010) Задачник з математичного моделювання: Навчальний посібник для студентів 4 курсу денної і заочної форм навчання за напрямом підготовки 6.050701 "Електротехніка та електротехнології" спеціальності "Світлотехніка і джерела світла". [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Л

Литвиненко , А.С. и Ляшенко, О.М. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Електричні апарати» (для студентів 3,4 курсів денної і заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр за напрямом підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Ляшенко, О.М. (2010) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри „Світлотехніка і джерела світла” на 2011 р. ХНАГХ. (Не опубликован)

Лісна, О.І. (2010) Конспект лекцій з дисципліни «Світлотехнічні установки та системи». [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Лісна, О.І. и Ляшенко, О.М. и Чернець, В.С. (2010) Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Світлотехнічні установки та системи». [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Лісна, О.І. и Ляшенко, О.М. и Чернець, В.С. (2010) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «Світлотехнічні установки та системи». [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Н

Назаренко, Л.А. (2010) Оптична радіометрія. Монографія. ХНАМГ. (Не опубликован)

Назаренко, Л.А. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Планування і обробка результатів експерименту» (для студентів 5 курсу денної форми навчання освітньо-кваліфікаційних рівня магістр за спеціальністю 8.090605 «Світлотехніка і джерела світла»). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Назаренко, Л.А. (2010) Програма та робоча програма навчальної дисципліни « Вступ до світлотехніки » (для студентів 1 курсу денної і заочної форм навчання напряму підготовки 6.050701 «Електротехніка та електротехнології» спеціальності – «Світлотехніка і джерела світла». [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

П

Поліщук, В.М. и Овчинников, С.С. и Петченко, Г.О. (2010) Методичні вказівки до виконання лабораторних робіт і самостійної роботи студентів з дисципліни „Фотометрія” (для студентів 3,4 курсів денної і заочної форм навчання напряму підготовки 6.050701 „Електротехніка та електротехнології” спеціальності „Світлотехніка і джерела світла”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

С

Салтиков, В.О. и Ляшенко, О.М. и Васильєва, Ю.О. (2010) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни „Освітлення міст та спортивних споруд” (для студентів 5курсу денної і 6 курсу заочної форм навчання спеціальності 8.090605, 7.090605 „Світлотехніка і джерела світла”). [Образовательные ресурсы] (Не опубликован)

Этот список был создан Tue Mar 19 20:24:38 2019 EET.