A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 205 Oil and gas engineering and technology > Plan 2010"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: І | Г | К | М | П | Р | С | Х
Number of items at this level: 22.

І

Ільченко , Б.С. (2009) Монографія «Діагностування функціонально-технічного стану газоперекачувальнихагрегатів». UNSPECIFIED. UNSPECIFIED. (Unpublished)

Г

Гранкіна, В.В. (2010) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ З ДИСЦИПЛІНИ “ВЕНТИЛЯЦІЯ”. [Teaching Resource] (Unpublished)

К

КАПЦОВ, И.И. and Пахомов, Ю.В. (2009) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Вступ до будівельної справи» (за професійним спрямуванням). [Teaching Resource] (Unpublished)

Капцов, І.І. and Ромашко, О.В. (2009) Конспект лекцій з дисципліни «Газопостачання» Частина 1. Газопроводи і газосховища. Фізико-хімічні властивості природних газів. Підготовка газу до дального транспортування. [Teaching Resource] (Unpublished)

М

МАСЛОВСКИЙ, В.В. (2009) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Металознавство і зварювання». [Teaching Resource] (Unpublished)

МАСЛОВСКИЙ, В.В. (2009) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Виробнича база систем ТГПіВ». [Teaching Resource] (Unpublished)

МАСЛОВСКИЙ, В.В. (2009) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Спецкурс за напрямом профілізації». [Teaching Resource] (Unpublished)

Масловський , В.В. (2009) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Метали і зварювання в будівництві». [Teaching Resource] (Unpublished)

Масловський, В.В. (2009) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Спецкурс за напрямом спеціалізації». [Teaching Resource] (Unpublished)

Міланко, В.А. (2009) План видання науково-методичної і наукової літератури кафедри "Експлуатації газових і теплових систем" на 2010 р. ХНАМГ. (Unpublished)

П

Пранцуз, О.С. (2009) Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Вентиляція» «Аеродинамічний розрахунок систем вентиляціі». [Teaching Resource] (Unpublished)

Пранцуз, О.С. (2009) Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни «Вентиляція» «Властивості вологого повітря і зображення процесів обробки повітря на i-d-діаграмі». [Teaching Resource] (Unpublished)

Пустовойтов, О.В. (2009) Методичні вказівки до практичних занять і самостійної роботи з дисципліни «Санітарно-технічне обладнання будинків». [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Ромашко, О.В. and Березняк, І.Є. (2009) Методичні вказівки для проведення практичних занять, виконання курсової роботи та самостійної роботи з дисципліни „Термодинаміка”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. (2009) Конспект лекцій з дисципліни «Спецпитання гідравліки систем ТГПіВ» для студентів 3-4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 0921 (6.060101) – «Будівництво» спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція». [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Березняк, І.Є. (2009) Методичні вказівки для проведення практичних занять, виконання курсової роботи та самостійної роботи з дисципліни „Тепломассообмін”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Березняк, І.Є. (2009) Методичні вказівки для проведення практичних занять, лабораторних робіт, виконання розрахунково-графічної роботи, контрольної роботи та самостійної роботи з дисципліни „Технічна механіка рідини і газу”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Хренов, О.М. and Миланко, В.А. (2009) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи студентів з дисципліни «Газопостачання». [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Хренов, О.М. and Міланко, В.А. (2009) Методичні вказівки для виконання розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Спецпитання гідравліки систем ТГПіВ» для студентів 3-4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 0921 (6.060101) – «Будівництво» спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція». [Teaching Resource] (Unpublished)

Ромашко, О.В. and Хренов, О.М. and Міланко, В.А. (2009) Методичні вказівки для практичних занять з дисципліни «Спецпитання гідравліки систем ТГПіВ» для студентів 3-4 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 0921 (6.060101) – «Будівництво» спеціальності «Теплогазопостачання і вентиляція». [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Седак , В.С. and Слатова , О.М. and Нубарян, А.С. (2009) Учбовий посібник «Регулювання тиску газу в сучасних системах газопостачання» для студентів 4-5 курсів денної та заочної форм навчання за напрямом підготовки 0921 (6.060101) – «Будівництво», спеціальності Теплогазопостачання і вентиляція - для вивчення дисциплін «Спецкурс з газопостачання», «Спецкурс з організації на підприємствах газопостачання». [Teaching Resource] (Unpublished)

Х

Хренов, О.М. (2009) Програма та робоча програма навчальної дисципліни «Спецкурс з потокорозділу в системах ТГПіВ». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Sun Dec 10 12:19:09 2023 EET.