A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 604 Tourisms and hotel economy > Plan 2009"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: | А | Б | В | Г | Д | К | Л | Н | О | П | С | Т | Ч
Number of items at this level: 58.

Андреева, В.М. and Лук’яненко, О.І. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Інвестиційний менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

А

Абрамов, В.В. and Гордієнко, Т.В. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Діяльність туристських самодіяльних організацій". [Teaching Resource] (Unpublished)

Абрамов, В.В. (2008) Спортивный туризм. [Teaching Resource] (Unpublished)

Александрова , С.А. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Управління персоналом". [Teaching Resource] (Unpublished)

Александрова, С.А. (2008) Конспект лекцій з дисципліни "Управління персоналом". [Teaching Resource] (Unpublished)

Александрова, С.А. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Управління персоналом". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андреева, В.М. and Лук’яненко, О.І. (2008) Конспект лекцій з дисципліни "Інвестиційний менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андреева, В.М. and Лук’яненко, О.І. (2008) Конспект лекцій з дисципліни "Управління попитом". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андреева, В.М. and Лук’яненко, О.І. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Управління попитом". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андреева, В.М. and Лук’яненко, О.І. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Інвестиційний менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андреева, В.М. and Лук’яненко, О.І. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни “Управління попитом”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2008) Аналіз діяльності підприємств туріндустрії. Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2008) Діловий туризм. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2008) Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни "Діловий туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2008) Методичні вказівки до практичних занять з курсу "Готельна індустрія України". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2008) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Діловий туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2008) Методичні вказівки до самостійної роботи студентів з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Фінансово-економічний аналіз підприємств туризму". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Готельна індустрія України". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Діловий туризм". [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. and Влащенко, Н.М. (2008) Фінансово-економічний аналіз підприємств туризму. Підручник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Андренко, І.Б. and Кравець, О.М. and Писаревський, І.М. (2008) Менеджмент готельно-ресторанного господарства. Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Байлік, С.І. (2008) Організація готельного господарства. Підручник. [Teaching Resource] (Unpublished)

В

ВЛАЩЕНКО, Н.М. (2008) Методичні вказівки до самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ" для студентів 5 курсу заочної форми навчання напряму підготовки “Менеджмент організацій”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Величко, В.В. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Організація рекреаційних послуг". [Teaching Resource] (Unpublished)

Величко, В.В. (2008) Організація рекреаційних послуг. Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Величко, В.В. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Організація рекреаційних послуг". [Teaching Resource] (Unpublished)

Влащенко, Н.М. and Кравець, О.М. (2008) Методичні вказівки до виконання РГР для студентів денної та заочної форм навчання з дисципліни "Менеджмент туріндустрії". [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гордієнко, Т.В. (2008) Методичні вказівки до самостійної роботи з дидактичним з дисципліни "Стратегічний менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Д

Давидова, О.Ю. and Усіна, А.І. and Сегеда, І.В. (2008) Методичні вказівки до практичних занять з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Ресторанний менеджмент" на тему: "Оперативне планування виробництва на підприємствах ресторанного господарства готельних, курортних і туристських комплексів". [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Кравець, О.М. (2008) Конспект лекцій з дисципліни “Методологія та організація галузевих наукових досліджень”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О.М. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Методологія та організація галузевих наукових досліджень". [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О.М. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Методологія та організація галузевих наукових досліджень". [Teaching Resource] (Unpublished)

Кравець, О.М. and Андренко, І.Б. and Писаревський, І.М. (2008) Менеджмент туризму. [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Лук’яненко, О.І. (2008) Методичні вказівки до виконання РГР з дисципліни "Інноваційний менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Н

Нохріна, Л.А. and Кравець, О.М. (2008) Ефективні комунікації. Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

О

Оболенцева, Л.В. (2008) Кон’юнктурні дослідження галузевого ринку. Підручник. [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Парфіненко, А.Ю. (2008) Туристське країнознавство. Підручник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Писаревський , І.М. (2009) ПЛАН ВИДАННЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОЇ І НАУКОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ КАФЕДРИ ТУРИЗМУ І ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НА 2009 Р. ХНАМГ. (Unpublished)

Писаревський, І.М. and Оболенцева, Л.В. and Парфіненко, А.Ю. (2008) Проблеми розвитку туризму і готельного господарства: регіональний аспект. Other. ХНАМГ. (Unpublished)

Писаревський, І.М. and Оболенцева, Л.В. and Поколодна, М.М. and Парфіненко, А.Ю. (2008) Туризм як національний пріоритет. Discussion Paper. ХНАМГ. (Unpublished)

Писаревський, І.М. and Рябєв, А.А. (2008) Матеріально-технічна база готелів. [Teaching Resource] (Unpublished)

Писаревський, І.М. and Тонкошкур, М.В. (2008) Планування та організація туристських маршрутів. [Teaching Resource] (Unpublished)

Писаревський, І.М. and Тіщенко, О.М. and Поколодна, М.М. and Петрова, Н.Б. (2008) Стратегічний менеджмент. Підручник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Погасій, С.О. and Краснокутська, Ю.В. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Організація туризму". [Teaching Resource] (Unpublished)

Погасій, С.О. and Краснокутцька, Ю.В. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Організація туризму". [Teaching Resource] (Unpublished)

Погасій, С.О. and Познякова, О.В. and Краснокутська, Ю.В. (2008) Інвестиційний менеджмент (в прикладах і завданнях). [Teaching Resource] (Unpublished)

Познякова, О.В. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи денної форми навчання з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Основи наукових досліджень". [Teaching Resource] (Unpublished)

Познякова, О.В. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни “Основи наукових досліджень” на тему “Факторний аналіз”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Поколодна, М.М. (2008) Рекреаційна географія. Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

Поколодна, М.М. and Рябєв, А.А. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни “Рекреаційні комплекси”. [Teaching Resource] (Unpublished)

С

Сегеда, І.В. and Усіна, А.І. and Давидова, О.Ю. (2008) Методичні вказівки до ділової гри, "Моделювання організаційно обслуговуючих систем в закладах ресторанного господарства готельних, курортних і туристських комплексів" з дисципліни "Технологія ресторанних послуг". [Teaching Resource] (Unpublished)

Стешенко, О.Д. (2008) Методичні вказівки до практичних занять та самостійної роботи з дидактичним забезпеченням з дисципліни "Управління ризиками". [Teaching Resource] (Unpublished)

Стешенко, О.Д. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Управління ризиками". [Teaching Resource] (Unpublished)

Т

Тонкошкур, М.В. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Інвестиційний менеджмент". [Teaching Resource] (Unpublished)

Тонкошкур, М.В. (2008) Програма та робоча програма навчальної дисципліни "Планування та організація туристських маршрутів". [Teaching Resource] (Unpublished)

Тонкошкур, М.В. and Абрамов, В.В. (2008) Історія туризмУ. [Teaching Resource] (Unpublished)

Тонкошкур, М.В. and Абрамов, В.В. (2008) Методичні вказівки до виконання РГР для студентів денної та заочної форм навчання з дисципліни "Планування та організація туристських маршрутів". [Teaching Resource] (Unpublished)

Ч

Чеканова, Л.Г. and Петрова, Н.Б. and Мущинська, Н.Ю. (2008) Інноваційний менеджмент (в прикладах і завданнях): навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Fri Dec 1 22:23:58 2023 EET.