A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 506 the Right providing of economic activity > Plan 2009"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Є | І | Е | К | М | П | Х
Number of items at this level: 33.

Є

Євтушенко, М. В. (2009) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Правознавство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Євтушенко, М.В. (2008) Ліцензування та патентування діяльності. [Teaching Resource] (Unpublished)

Євтушенко, М.В. (2008) Методичні вказівки для вирішення практичних задач з дисципліни «Правознавство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Євтушенко, М.В. (2008) Методичні вказівки для вирішення практичних задач з дисципліни «Правознавство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Євтушенко, М.В. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА з дисципліни «Ліцензування і патентування діяльності». [Teaching Resource] (Unpublished)

І

Івасішина, Н.В. and Килимник, І.І. (2008) ЗБІРНИК ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ з дисципліни «Фінансове право». [Teaching Resource] (Unpublished)

Івасішина, Н.В. and Килимник, І.І. (2008) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ з дисципліни «Інтелектуальна власність». [Teaching Resource] (Unpublished)

Івасішина, Н.В. and Килимник, І.І. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ПРАКТИЧНИХ І СЕМІНАРСЬКИХ ЗАНЯТЬ, САМОСТІЙНОЇ РОБОТИ ТА ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНІХ РОБІТ з дисципліни «Інтелектуальна власність». [Teaching Resource] (Unpublished)

Івасішина, Н.В. and Килимник, І.І. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА з дисципліни «Фінансове право». [Teaching Resource] (Unpublished)

Івасішина, Н.В. and Килимник, І.І. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА навчальної дисципліни «Господарське законодавство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Е

Евтушенко , М.В. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Правознавство». [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Килимник, І.І. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА з дисципліни «Інтелектуальна власність». [Teaching Resource] (Unpublished)

Килимник, І.І. and Івасішина, Н.В. (2008) Програма і робоча програма з дисципліни «Господарське право». [Teaching Resource] (Unpublished)

Коляда , Т.А. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни „ Правове регулювання туристської діяльності ”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Коляда, Т.А (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Трудове право». [Teaching Resource] (Unpublished)

Коляда, Т.А. (2008) Методичні рекомендації для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Трудове право». [Teaching Resource] (Unpublished)

Кубах , А.І. (2008) Збірник законодавчих актів для підготовки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Правознавство». Частина ІІ. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кубах, А.І. (2008) Збірник тестових завдань для підготовки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Правознавство». [Teaching Resource] (Unpublished)

Кубах, А.І. (2008) Збірник законодавчих актів для підготовки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Правознавство".Частина І. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кубах, А.І. (2008) Збірник законодавчих актів для підготовки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни "Правознавство". Частина ІІІ. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кубах, А.І. (2008) Збірник законодавчих актів для підготовки до практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Правознавство».Частина YІ. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кубах, А.І. (2009) План видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри 506 "Правового забезпечення" на 2009 рік. [Teaching Resource] (Unpublished)

Кубах, А.І. and Коляда, Т.А. and Харитонов, О.В. (2009) Правове регулювання туристської діяльності: Навчальний посібник. [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Міхно, О. І. (2008) Методичні вказівки для самостійної роботи та вирішення практичних завдань з дисципліни «Претензійно-позовна робота». [Teaching Resource] (Unpublished)

Міхно, О.І. (2008) Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни „ Претензійно-позовна робота ”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Міхно, О.І. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА з дисципліни «Претензійно-позовна робота». [Teaching Resource] (Unpublished)

Міхно, О.І. (2009) Програма і робоча програма навчальної дисципліни „Претензійно-позовна робота” (для студентів 2 курсу заочної форми навчання напряму підготовки бакалавра 6.070101 – «Транспортні технології (за видами транспорту)» галузі знань 0701 – «Транспорт і транспортна інфраструктура»). [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Петраш, В.І. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО». [Teaching Resource] (Unpublished)

Петраш, В.І. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «МИТНЕ ПРАВО». [Teaching Resource] (Unpublished)

Петраш, В.І. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ТРАНСПОРТНЕ ПРАВО». [Teaching Resource] (Unpublished)

Х

Харитонов , О.В. (2008) Збірник нормативних актів з дисципліни «Нормативне забезпечення місцевого самоврядування ». [Teaching Resource] (Unpublished)

Харитонов, О.В. (2008) Конспект лекцій з дисципліни «Нормативне забезпечення місцевого самоврядування ». [Teaching Resource] (Unpublished)

Харитонов, О.В. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Нормативне забезпечення місцевого самоврядування». [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Wed Apr 24 05:19:33 2024 EEST.