A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our documents > Plan publication of instructional materials > 105 Municipal building > Plan 2009"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: А | Б | Г | Ж | З | К | Л | М | П | Р | С | Ч | Ш
Number of items at this level: 62.

А

Апатенко, Т.М. (2008) ПРОГРАМА І РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ БУДІВЕЛЬНА ФІЗИКА. КЛІМАТОЛОГІЯ. [Teaching Resource] (Unpublished)

Апатенко, Т.М. (2008) Програма і робоча програма навчальної "Технічний рисунок та графічні засоби в будівництві". [Teaching Resource] (Unpublished)

Апатенко, Т.М. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Планування міст і транспорт". [Teaching Resource] (Unpublished)

Б

Безлюбченко , О.С. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Планування міст і транспорт". [Teaching Resource] (Unpublished)

Безлюбченко, Е.С. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Наукові дослідження". [Teaching Resource] (Unpublished)

Безлюбченко, О.С. (2008) Конспект лекцій з дисципліни «Управління міськими територіями». [Teaching Resource] (Unpublished)

Безлюбченко, О.С. (2008) Програма і робоча програма навчальної "Управління міськими територіями". [Teaching Resource] (Unpublished)

Безлюбченко, О.С. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Наукова - дослідна робота студентів". [Teaching Resource] (Unpublished)

Безлюбченко, О.С. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Урбаністика». [Teaching Resource] (Unpublished)

Г

Гордиенко , С.Н. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Міський транспорт вулиці та дороги". [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордиенко, С.М. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Проектування транспортних систем". [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, С.М. (2008) Конспект лекцій з дисципліни «Проектування транспортних систем». [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, С.М. (2008) Методичні вказівки для виконання курсового проекту, практичних знять та самостійної роботи «Організація пасажирських перевезень» з дисципліни «Проектування транспортних систем». [Teaching Resource] (Unpublished)

Гордієнко, С.М. (2008) Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічної, самостійної роботи та практичних занять «Вертикальне планування міської магістральної вулиці» з дисципліни «Міський транспорт, вулиці та дороги». [Teaching Resource] (Unpublished)

Губина, М.В. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Основи управління територією". [Teaching Resource] (Unpublished)

Губіна, М.В. (2008) Конспект лекцій з дисципліни «Міський моніторинг та основи проектної справи». [Teaching Resource] (Unpublished)

Губіна, М.В. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання розрахунково-графічної, самостійної роботи та практичних занять з дисципліни «Міський моніторинг та основи проектної справи». [Teaching Resource] (Unpublished)

Губіна, М.В. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Міський моніторинг та основи проектної справи". [Teaching Resource] (Unpublished)

Ж

Жидкова , Т.В. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до самостійної роботи з курсу «Міська кліматологія». [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Реконструкція житлових територій". [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Реконструкція житлових і громадських будинків". [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Міська кліматологія». [Teaching Resource] (Unpublished)

Жидкова, Т.В. (2008) РОБОЧИЙ ЗОШИТ до розрахунково-графічної роботи з курсу «МІСЬКА КЛІМАТОЛОГІЯ». [Teaching Resource] (Unpublished)

З

Завальний, О.В. (2008) Програма і робоча програма навчальної "Техніко-економічне обґрунтування у містобудуванні". [Teaching Resource] (Unpublished)

К

Котенева, З.И. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту, практичних та самостійних з курсу «Архітектура будівель і споруд». [Teaching Resource] (Unpublished)

Котеньова, З.І. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних, самостійних занять та розрахунково-графічної роботи з дисципліни «Архітектура будівель і споруд». [Teaching Resource] (Unpublished)

Котеньова, З.І. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних, самостійних занять та розрахунково-графічної роботи з курсу «Архітектура будівель і споруд». [Teaching Resource] (Unpublished)

Котеньова, З.І. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Архітектура будівель і споруд». [Teaching Resource] (Unpublished)

Котеньова, З.І. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Архітектура будівель і споруд». [Teaching Resource] (Unpublished)

Л

Линник, Чепурна, І.Е., С.М. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Утримання міської забудови". [Teaching Resource] (Unpublished)

Линник, І.Е. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Інженерна підготовка міських територій». [Teaching Resource] (Unpublished)

Линник, І.Е. and Чепурна, С.М. (2008) Програма і робоча програма з навчальної дисципліни "Комплексне освоєння та утримання міської забудови". [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляпенко, В.О. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Основи містобудування". [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляпенко, В.О. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Основи планування і благоустрою". [Teaching Resource] (Unpublished)

Ляпенко, В.О. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Планування міст і транспорт". [Teaching Resource] (Unpublished)

М

Мізяк, М.І. (2008) Конспект лекцій з дисципліни «Архітектурні конструкції». [Teaching Resource] (Unpublished)

Мізяк, М.І. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних занять, курсового проекту та самостійної роботи студентів з дисципліни «Архітектурні конструкції». [Teaching Resource] (Unpublished)

Мізяк, М.І. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Архітектурні конструкції». [Teaching Resource] (Unpublished)

П

Пагі, Б.Ю. (2009) КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ до спеціального курсу «Інженерні споруди» з дисципліни «Архітектура будівель та споруд» з дисципліни «Архітектура будівель та споруд». [Teaching Resource] (Unpublished)

Пагі, Б.Ю. (2008) Конспект лекцій з дисципліни « Архітектура будівель і споруд (спецкурс)». [Teaching Resource] (Unpublished)

Пагі, Б.Ю. (2009) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних занять і самостійної роботи з спеціального курсу «ІНЖЕНЕРНІ СПОРУДИ» з дисципліни «АРХІТЕКТУРА БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД». [Teaching Resource] (Unpublished)

Пагі, Б.Ю. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Архітектура будівель і споруд (спецкурс)». [Teaching Resource] (Unpublished)

Р

Романенко, І.І. (2008) ГРОМАДСЬКА БУДІВЛЯ (КУЛЬТУРНО-ВИДОВИЩНИЙ ЗАКЛАД) Методичні вказівки до розрахунково-графічного завдання, практичних занять і самостійної роботи з дисципліни «Архітектура будівель і споруд». [Teaching Resource] (Unpublished)

Романенко, І.І. (2009) ПЛАН видання навчально-методичної і наукової літератури кафедри МІСТОБУДУВАННЯ на 2009 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Романенко, І.І. (2009) ПЛАН видання з РП МІСТОБУДУВАННЯ на 2009 р. [Teaching Resource] (Unpublished)

Романенко, І.І. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Будівлі і споруди". [Teaching Resource] (Unpublished)

Романенко, І.І. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Архітектура будівель і споруд». [Teaching Resource] (Unpublished)

Романенко, И.И. (2008) Индустриализированные строительные системы: методология заменяемости и модульности. Other. ХНАГХ. (Unpublished)

С

Семенов, В.Т. (2008) Програма і робоча програма навчальної "Сучасні проблеми містобудування". [Teaching Resource] (Unpublished)

Семенов, В.Т. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Спецкурс за напрямком магістерської роботи". [Teaching Resource] (Unpublished)

Семенов, В.Т. and Апатенко, Т.М. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Проблеми сучасного містобудування". [Teaching Resource] (Unpublished)

Семенов, В.Т. and Штомпель, Н.Э. (2009) Формирование устойчивого развития мегаполисов. Урбанистические аспекты. Other. ХНАГХ. (Unpublished)

Ч

Чепурна, С.М. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Інженерний благоустрій територій і транспорт". [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2008) Конспект лекцій з дисципліни «Садово - паркове та ландшафтне будівництво». [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту і самостійної роботи з дисципліни «Планування та благоустрій міст». [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2008) МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання практичних занять, розрахунково-графічного завдання та самостійної роботи з курсу «Інженерний благоустрій територій великих міст». [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Інженерний благоустрій територій великих міст". [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни "Планування та благоустрій міст". [Teaching Resource] (Unpublished)

Черноносова, Т.О. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни «Садово-паркове та ландшафтне будівництво». [Teaching Resource] (Unpublished)

Ш

Штомпель, Н.Е. (2008) Конспект лекцій з дисципліни “Містобудування». [Teaching Resource] (Unpublished)

Штомпель, Н.Е. (2008) Методичні вказівки до практичних занять з курсу “МІСТОБУДУВАННЯ”. [Teaching Resource] (Unpublished)

Штомпель, Н.Е. (2008) Програма і робоча програма навчальної дисципліни Містобудування. [Teaching Resource] (Unpublished)

This list was generated on Tue Mar 5 13:24:35 2024 EET.