A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Subject is "Our editions > Methodical materials are after directions of preparation of academy > 6.050701 - Electrical and Electric > Computers and algorithmic languages"

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type
Jump to: Я
Number of items at this level: 2.

Я

Яковицький, І.Л. (2013) Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Обчислювальна техніка та алгоритмічні мови» (для студентів 2 курсу денної та заочної форм навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, галузі знань 0507 – «Електротехніка та електромеханіка» за напрямом підготовки 6.050701 – «Електротехніка та електротехнології», професійного спрямування «Світлотехніка і джерела світла» та «Електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource] (In Press)

Яковицький, І.Л. (2013) Програма навчальної дисципліни та робоча програма навчальної дисципліни «Обчислювальна техніка та алгоритмічні мови» (для студентів 2 курсу денної та заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, галузі знань 0507 – «електротехніка та електромеханіка» за напрямом підготовки 6.050701 – «електротехніка та електротехнології» професійного спрямування «світлотехніка і джерела світла» та «електротехнічні системи електроспоживання»). [Teaching Resource]

This list was generated on Fri Dec 8 17:52:50 2023 EET.