A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Items where Division is "Book-keeping" and Year is 2008

Up a level
Export as [feed] Atom [feed] RSS 1.0 [feed] RSS 2.0
Group by: Creators | Item Type | No Grouping
Jump to: В
Number of items: 7.

В

Великих, Т.В. (2008) Балансова вартість основних засобів вищого навчального закладу на кінець року . Джерело: річний фінансовий звіт. бухгалтерія. (Unpublished)

Великих, Т.В. (2008) Видатки на утримання студентів, котрі навчаються за державним замовленням та на умовах контракту всіх форм навчання, включаючи витрати на фізкультурно-оздоровчу, культурно-масову роботу та оздоровлення . Джерело: річний фінансовий звіт. бухгалтерія. (Unpublished)

Великих, Т.В. (2008) Витрати на капітальний ремонт, будівництво, реконструкцію навчальних корпусів та студентських гуртожитків . Джерело: річний фінансовий звіт. бухгалтерія. (Unpublished)

Великих, Т.В. (2008) Капітальні видатки - всього. Джерело: річний фінансовий звіт. бухгалтерія. (Unpublished)

Великих, Т.В. (2008) Надходження коштів із загального та спеціального фонду бюджету у звітному періоді. Джерело: річний фінансовий звіт. Бухгалтерія. (Unpublished)

Великих, Т.В. (2008) У т.ч. Витрати на придбання обладнання і предметів довгострокового користування для забезпечення навчального процесу та наукової роботи . Джерело: річний фінансовий звіт. бухгалтерія. (Unpublished)

Великих, Т.В. (2008) У т.ч. Надходження коштів із спеціального фонду бюджету за послуги, які надаються вищим навчальним закладом згідно з функціональними повноваженнями, та іншими джерелами власних надходжень (благодійні внески, гранти, дарунки). Джерело:річний фінансовий звіт. бухгалтерія. (Unpublished)

This list was generated on Thu Jan 20 03:44:33 2022 EET.