Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі: матеріали V міжнар. наук.-практ. конф.,Харків, 24–26 травня 2017 року.

Димченко, О.В. и Бубенко, П.Т. и Бурак, О.М. и Єсіна, В.О. (2017) Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі: матеріали V міжнар. наук.-практ. конф.,Харків, 24–26 травня 2017 року. [Образовательные ресурсы] (В процессе публикации)

[img]
Предварительный просмотр
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
5Mb

Резюме

У збірнику надруковані матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі», яка проходила з 24 травня по 26 травня 2017 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова. Розглядалися питання та здійснювалась розробка рекомендацій з вирішення економічних проблем та розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі.

Тип объекта:Образовательные ресурсы
Тематика:Наши конференции > Экономические проблемы и перспективы развития жилищно-коммунального хозяйства на современном этапе (2017)
Код ID:45761
Размещен: провідний інженер ЛВТІСМГ Олена Сергіївна Кривошеєва
Размещен на:02 Июн 2017 09:08
Последнее изменение:02 Июн 2017 09:08

Только штат репозитория: страница управления объектом