A.N.Beketov KNUME Digital Repository

ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ МАШИНИ ТЮРІНГА. Навчально-методичний посібник

Петрова, Олена Олександрівна (2020) ДОСЛІДЖЕННЯ РОБОТИ МАШИНИ ТЮРІНГА. Навчально-методичний посібник. [Teaching Resource] (Submitted)

[img] Other (Навчально-методичний посібник "Дослідження роботи машини Тюрінга" з дисципліни "Теорія алгоритмів")
15kB

Abstract

Матеріал 1-го видання навчально-методичного посібника «Дослідження роботи машини Тьюринга» з дисципліни «Теорія алгоритмів» (затверджено науково-методичною радою Харківського національного університету будівництва та архітектури, протокол № 8 від 28.05.15) доповнено та перероблено вступ, допрацьовані задачі з прикладами їхнього розв’язання. Розглянуто питання формального уточнення поняття алгоритму за допомогою машини Тюрінга; викладено принципи роботи машини Тюрінга як абстрактної математичної моделі алгоритмів та універсального визначення поняття алгоритму; розглянуто абстрактний виконавець, призначений для формалізації поняття алгоритму. Навчально-методичний посібник вміщує теоретичний матеріал, який стосується автоматного програмування. Для закріплення знань пропонуються детальні пояснення функціональних схем машин Тюрінга та варіанти індивідуальних завдань до практичних занять та самостійного вивчення тем. Призначено для студентів спеціальностей 122 «Комп’ютерні науки», 126 «Інформаційні системи та технології», а також усіх тих, хто цікавиться цими питаннями.

Item Type:Teaching Resource
Subjects:Our documents > Plan publication of instructional materials > 407 Computer Science and Information Technology > Plan 2020
ID Code:55410
Deposited By: доцент Олена Петрова
Deposited On:19 Mar 2020 10:11
Last Modified:19 Mar 2020 10:11

Repository Staff Only: item control page