A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Курс лекцій. Медицина надзвичайних ситуацій. Частина 3. Загальні принципи надання першої медичної допомоги та правила поведінки в осередках катастроф. Для курсантів, студентів та слухачів заочної форми навчання.

Барбашин, В.В. and Толкунов, І.О. and Вандер, К.О. and Семків, О.М. (2008) Курс лекцій. Медицина надзвичайних ситуацій. Частина 3. Загальні принципи надання першої медичної допомоги та правила поведінки в осередках катастроф. Для курсантів, студентів та слухачів заочної форми навчання. УЦЗУ, Харків.

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
351kB

Abstract

Представлений текст лекцій розкриває основні аспекти фундаментальних основ медичних знань, орієнтованих на оптимальне засвоєння теоретичного матеріалу щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій та загальних принципів надання першої медичної допомоги в цих умовах, орієнтованих на оптимальне засвоєння означеного матеріалу. Текст лекцій розрахований на курсантів і студентів, а також може бути корисним для викладачів і відповідає рівню дисципліни „Медицина надзвичайних ситуацій”.

Item Type:Book
Additional Information:Університету цивільного захисту України, 61023, Харків, вул. Чернишевська, 94.
Subjects:Publications are in other editions
ID Code:46630
Deposited By: доцент В.В. Барбашин
Deposited On:13 Nov 2017 11:46
Last Modified:13 Nov 2017 11:46

Repository Staff Only: item control page