A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Оптимізація розвитку сили та статичної витривалості юнаків в армспорті: монографія

Безкоровайний, Д.О. (2013) Оптимізація розвитку сили та статичної витривалості юнаків в армспорті: монографія. Other. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова.

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
9MB

Abstract

Монографію присвячено розробленню експериментальної програми тренування з армспорту за допомогою використання вправ статичного та динамічного характеру локальної дії та дослідження її впливу на показники функціональної, загальнофізичної та спеціальної фізичної підготовленості. Вивчено рівень і динаміку змін сили та статичної витривалості основних груп м’язів юних армспортсменів, що дало змогу оцінити здібності організму на кожному окремому віковому етапі, та визначити сенситивні зони розвитку вказаних якостей, та на основі цих даних розробити обґрунтовані методики та рекомендації для практики фізичного виховання та тренувального процесу під час занять армспортом. Розроблено план багаторічного та програму річного макроциклів тренувань із армспорту. Обґрунтовано й експериментально підтверджено можливість ефективного використання дозованих статичних вправ локальної дії у процесі силової підготовки юнаків в армспорті.

Item Type:Monograph (Other)
Subjects:Our editions > Monographs
Our achievements > Our indexes > T7. Integration of science and higher education > T7.2. Effectiveness > P68. Amount of the published monographs which answer the requirements of VAK of Ukraine. Source: форма № 3-наука
ID Code:33363
Deposited By: провідний інженер ЛВТІСМГ Олена Сергіївна Кривошеєва
Deposited On:29 Oct 2013 13:15
Last Modified:29 Oct 2013 13:15

Repository Staff Only: item control page