A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Формування здоров’я й особистості студента засобами туризму: монографія.

Клочко, В.М. and Бондаренко, Т.В. and Любієв, А.Г. and Борейко, Н.Ю. (2012) Формування здоров’я й особистості студента засобами туризму: монографія. Other. Харківська національна академія міського господарства.

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
2MB

Abstract

У монографії представлені сучасні погляди педагогів і науковців, а також результати власних досліджень авторів з актуальних питань формування здоров'я й особистості студентів з використанням потенціалу фізичної культури, спорту і туризму. Матеріал систематизований і представлений так, аби сприяв цілісному мисленню майбутніх фахівців. Наведені практичні рекомендації щодо активного відпочинку з метою формування, зміцнення, збереження і відновлення професійного здоров'я. Монографія призначена для викладачів, студентів-бакалаврів і магістрів, аспірантів і науковців вищих навчальних закладів інженерно-технічного профілю, а також для осіб, що самостійно займаються фізичною культурою, спортом і туризмом. Матеріал має теоретичне, методичне і практичне спрямування. Він допоможе системно підготуватися не тільки до навчальних занять, а й до мандрівок, використати їх з найбільшою користю, уникнувши негативних наслідків для здоров'я. Багато корисних відомостей знайдуть фахівці галузі туризму, а також ті, хто не має спеціальної спортивно-туристичної підготовки, але цікавиться питаннями організації відпочинку й надання клієнтам туристичних послуг із здоров’я-зберігаючим ефектом.

Item Type:Monograph (Other)
Subjects:Our editions > Monographs
Our achievements > Our indexes > T7. Integration of science and higher education > T7.2. Effectiveness > P68. Amount of the published monographs which answer the requirements of VAK of Ukraine. Source: форма № 3-наука
ID Code:27133
Deposited By: провідний інженер ЛВТІСМГ Олена Сергіївна Кривошеєва
Deposited On:28 Nov 2012 08:58
Last Modified:21 Sep 2016 06:30

Repository Staff Only: item control page