A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Методичнi вказiвки з дисципліни «Іноземна мова» для організації практичної роботи студентів 1 курсу денної форми навчання напряму підготовки 6.170202 «Охорона праці»

Омельченко, А.В. (2012) Методичнi вказiвки з дисципліни «Іноземна мова» для організації практичної роботи студентів 1 курсу денної форми навчання напряму підготовки 6.170202 «Охорона праці». [Teaching Resource] (Unpublished)

[img] Microsoft Word
73kB

Abstract

Методичнi вказiвки для організації практичної роботи призначенi для студентів денної форми навчання, які в майбутньому працюватимуть у сфері цивільна безпека. Головною метою є формування навичок читання і розуміння інформації з автентичних англомовних джерел та засвоєння необхідного обсягу лексичного та граматичного матеріалу, що відповідає вимогам професійно-орієнтованого навчання іноземній мови. Зміст завдань відповідає вимогам навчальних програм, а тематика текстів сприяє розширенню обсягу сучасної англійської науково-технічної лексики. Запропонована інформація необхідна для ефективного виконання професійних обов’язків майбутніх спеціалістів.

Item Type:Teaching Resource
Subjects:Our documents > Plan publication of instructional materials > 606 Foreign languages > Plan 2013
ID Code:26355
Deposited By: Елена/Е И Головина
Deposited On:18 Oct 2012 11:29
Last Modified:18 Oct 2012 11:29

Repository Staff Only: item control page