A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Системи технологій галузі (міське господарство): монографія.

Поспєлов, О. В. (2010) Системи технологій галузі (міське господарство): монографія. Other. Харківська національна академія міського господарства. (In Press)

[img] PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
1MB

Abstract

Монографія присвячується проблемі технологій і технологічних процесів в міському господарстві, що утворюють єдину систему. Розглянуті теоретичні аспекти системи технологічних процесів їх формування в науці і практиці. Науково обґрунтовані системи технологій галузі, їх організація і контроль якості виконання. Теоретично розв’язані інноваційні та інвестиційні форми впливу на розвиток технологічних систем і науково-технічний стан. Монографія розрахована на інженерно-технічних працівників задіяних в менеджменті виробництва з економічним ухиленням і студентів, що опановують знання в економічних напрямках і особисто по спеціальності «Економіка і підприємництво».

Item Type:Monograph (Other)
Subjects:Our editions > Monographs
Our achievements > Our indexes > T7. Integration of science and higher education > T7.2. Effectiveness > P68. Amount of the published monographs which answer the requirements of VAK of Ukraine. Source: форма № 3-наука
ID Code:19089
Deposited By: провідний інженер ЛВТІСМГ Олена Сергіївна Кривошеєва
Deposited On:16 Dec 2010 11:31
Last Modified:16 Dec 2010 11:31

Repository Staff Only: item control page