Цифровой репозиторий ХНУГХ им.А.Н.Бекетова

Житлово-комунальне господарство в реформаційному процесі: аналіз, проектування, управління: монографія.

Димченко, О.В. (2009) Житлово-комунальне господарство в реформаційному процесі: аналіз, проектування, управління: монографія. Другой. Харківська національна академія міського господарства.

[img]
Предварительный просмотр
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
3479Kb

Резюме

У монографії на основі дослідження процесів розвитку житлово-комунального господарства (ЖКГ), як системного регіонального об’єкту, розглядаються його специфічні складові з точки зору пошуку нових форм організації в умовах зниження рівня державного регулювання і недостатнього ступеня готовності до реформ і інновацій . Розроблено й запропоновано теоретико-методологічний підхід до управління розвитком ЖКГ у проблемних ситуаціях. Акцентується увага на бюджетно-фінансових питаннях підтримки підприємств ЖКГ і завданнях інформатизації міської економіки та сфери послуг. Для науковців і фахівців у галузі економічних досліджень, економіки підприємств міського господарства, організації управління розвитком підприємств.

Тип объекта:Монография (Другой)
Тематика:Наши издания > Монографии
Наши достижения > Наши показатели > Т7. Интеграция науки и высшего образования > Т7.2. Результативность > П68. Количество опубликованных монографий, которые отвечают требованиям ВАК Украины. Источник: форма № 3-наука
Код ID:16989
Размещен: провідний інженер ЛВТІСМГ Олена Сергіївна Кривошеєва
Размещен на:22 Июн 2010 11:42
Последнее изменение:13 Июл 2010 11:35

Только штат репозитория: страница управления объектом