A.N.Beketov KNUME Digital Repository

Житлово-комунальне господарство в реформаційному процесі: аналіз, проектування, управління: монографія.

Димченко, О.В. (2009) Житлово-комунальне господарство в реформаційному процесі: аналіз, проектування, управління: монографія. Other. Харківська національна академія міського господарства.

[img]
Preview
PDF - Requires a PDF viewer such as GSview, Xpdf or Adobe Acrobat Reader
3MB

Abstract

У монографії на основі дослідження процесів розвитку житлово-комунального господарства (ЖКГ), як системного регіонального об’єкту, розглядаються його специфічні складові з точки зору пошуку нових форм організації в умовах зниження рівня державного регулювання і недостатнього ступеня готовності до реформ і інновацій . Розроблено й запропоновано теоретико-методологічний підхід до управління розвитком ЖКГ у проблемних ситуаціях. Акцентується увага на бюджетно-фінансових питаннях підтримки підприємств ЖКГ і завданнях інформатизації міської економіки та сфери послуг. Для науковців і фахівців у галузі економічних досліджень, економіки підприємств міського господарства, організації управління розвитком підприємств.

Item Type:Monograph (Other)
Subjects:Our editions > Monographs
Our achievements > Our indexes > T7. Integration of science and higher education > T7.2. Effectiveness > P68. Amount of the published monographs which answer the requirements of VAK of Ukraine. Source: форма № 3-наука
ID Code:16989
Deposited By: провідний інженер ЛВТІСМГ Олена Сергіївна Кривошеєва
Deposited On:22 Jun 2010 11:42
Last Modified:13 Jul 2010 11:35

Repository Staff Only: item control page